SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 143113

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
We Wrocławiu słonko i trochę chmur, 26 stopni, ale ponoć od jutra ochłodzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
a jak dzwonilam to nie pytalam, ale w maladze 30stopni to mi sie przyda cos lekkiego

no nie uciekali bo nozki mi sie dobrze redukuja, cellulit tez maly jest

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
k***a, właśnie popatrzyłam: jak zawsze: stąd wyjadę się ociepli, a jak dojadę do Szczecina to akurat zrobi się zimno i zacznie padać. Standard.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
mnie się jedynie cycki ładnie redukują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
cycki się wszystkim chyba dobrze redukują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
katlak mi się wyładniły uda, ale teraz widzę je jako wielke posiniaczone, nierówne parówy.
Parę dni temu odkryłam, że wykroki można robić ze sztangą na plecach, a nie w dole, jak z hantlami. Jakoś tak wcześniej nie pomyślałam. Teraz mam siniora na lewej łopatce, może ja coś źle robię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
więc jak coś jakieś sukcesy są. A wczoraj było pieknie w Krakowie byłam nad jeziorem ekch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
cycki sie pierwsze redukuja, mialam 38gg a teraz polowa tego i 36ff i spada, troche kosztuja te zmiany (moglabym przestac nosic freye-ale ja jom kocham..)

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja zaczęłam płaska i dalej jestem płaska - przynajmniej dużo nie straciłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
anister, lepsza freya niż jeden sut na maroko, a drugi na kaukaz na zakończenie redukcji.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik redukcyjny - veti91

Następny temat

Prośba o wskazówki co do treningów

WHEY premium