SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 143024

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Wstałam rano i przy porannej kawie zostałam od razu siarczyście uderzona w pysk absurdem wprost z ojczyzny. I jak tu wracać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
dlatego ja nie otwieram serwisów informacyjnych

Nie wiesz że najważniejszym celem kobiety powinno być zostać 'matką polką'


Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-09-16 10:17:25

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nie mieści mi się w ogóle coś takiego w głowie. Czy to, jak jakaś baba opisuje co inne piszą w internecie to jest temat na pierwszą stronę czegokolwiek? To tak jak ja bym napisała artykuł na temat tego co piszemy w spamie i uznała to za godne publikacji na pierwszej stronie każdego jednego dziennika w kraju. Wartość merytoryczna podobna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Dotka: moim celem jest trzymać się od tej zaszczytnej pozycji tak daleko jak to jest tylko k.urwa możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Rozumiem Ciebie doskonale

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A najbardziej mnie wk***yają moje znajome, co to jeszcze dwa lata temu chodziły nayebane codziennie, imprezy, ćpanie, puszczanie - a teraz porobiły se dzieci i każda jedna konkuruje do miana pierwszej moralizatorki i świętej. Matki polki obywatelki idealne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
A tak z drugiej strony to mnie jeszcze bardziej babcie na osiedlach wkurzają.. jak swoje dzieci biegały i hałasowały to nikomu to nie przeszkadzało, a jak teraz cudze dzieci biegają to na osiedlach zaczynają się wojny, bo place zabaw za blisko okien i te spółdzielnie wieszają te głupie napisy na ścianach typu "nie grać w piłkę". Choć na szczęście w mojej okolicy to nie ma takich babć, ale u nas jest mały blok.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
W piłkę nie graj ale boiska nie zrobią. Wiesz co ja nie lubię dzieci, ale tego to akurat nie rozumiem: w piłkę nie graj, na trawnik nie wchodź, tego nie rób, tamtego nie rób - tylko mały placyk zabaw ogrodzony płotkiem - co to dziecko ma robić? Przecież to nie kura żeby kur.wa dreptać tylko po zagrodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Dlatego ja się Cieszę że mieszkam na obrzeżach mamy dużo podwórko, nawet dzieciaki mają gdzie na rowerach jeździć

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ale i teraz dzieci tą są inne jakieś. Moja bratanica ma 7 lat - i w głowie ma tylko ciuchy i kosmetyki do makijażu dla dzieci. W chuy zabawek z kosmosu i gapienie się całymi dniami w lustro i komputer. Jak ja miałam 7 lat i ktoś by mi powiedział, że mam sobie malować paznokcie, stroić całe dnie przed lustrem czy bawić miniaturową kuchenką to chyba bym się zaryczała na śmierć. Ja chodziłam w łachach po moim bracie, bawiłam się z innymi dziećmi i żadne cuda nie były nam do tego potrzebna. A jak się upyerdoliłam jak zwierze to byłam najszczęśliwsza na świecie - a to bracie dziecko czy jej koleżanka - ubrudzi się a już nie daj boże przewróci i jest armagedon - płacz i zgrzytanie zębami.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik redukcyjny - veti91

Następny temat

Prośba o wskazówki co do treningów

WHEY premium