SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 143079

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
moj na dzien dobry musial zaakceptowac ze owszem przyjaciolki mam, ale best friend to jest facet i to jest curwa nie do ruszenia

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
nie no powiedział, że raz w życiu dał się na taki interes namówić. i do tej pory twierdzi, że to właśnie od tego mu odbiło i paranoi dostał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
mój jest mało inwazyjny dlatego wytrzymuje z nim, pozatym ja zwsze twierdziłam że bez niego jako faceta jakos bym sobie dała rade ale bez niego jako przyjaciela było by cholernie źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
w ogóle jak tu gadamy w prawie że damskim gronie to mam wrażenie, że te baby co spotykam to k***a grają cały czas takie p******nięte bo w końcu wy dość normalne jesteście (komplement)

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
od baby paranoi dostal pfff?? mamy wspollokatorke, na szczescie rzadko w domu bywa, urodzona drama queen

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ale on tak jak z nim gadam to taki typowy samiec fiński: hokej, piłka, sport w każdym wydaniu, ch**owe filmy akcji z brucem willisem - dużo strzelania, do życia mu potrzebny jeden garnek, łóżko i tv - to wiadomo, taki z babą nie da rady - my jesteśmy nazbyt skomplikowane i cywilizowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
podejrzewam, że by się z M. doskonale dogadali. Jakby jeszcze piwo mógł pić do tego, to nikt by nawet nie rozpoznał że wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
odkąd mam drążek założony to mnie tricepsy bolą cały czas
czyżby takie opuszczanie się, byle kiedy gdy się koło niego przechodzi, działało ?

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
to tak jak ja: rura stoi na wyjściu z pokoju i zazwyczaj jak koło niej przechodzę to się chociaż bujnę raz dookoła albo na nią wskoczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66328


hymn kittie

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik redukcyjny - veti91

Następny temat

Prośba o wskazówki co do treningów

WHEY premium