SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 143073

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
4nn
U mnie już wszystkie były, zostałam ja ze ślubem ale gości nie planuję


Zamierzasz sie hajtać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
mnie zimne poty oblewają, jak myślę o swoim ślubie. Nawet wersja ograniczona do minimum przyprawia mnie o zażenowanie (cywilny, obiad dla rodziców i świadków). Ale jak tak dalej pójdzie, jak dziś, to nie będę musiała przez jakiś czas o tym myśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Na cholere to komu, kasa w błoto a później tylko problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Jak się uda w tym celu wyjechać w przyszłym roku do Włoch, to tak. Problemów unika się przez rozdzielność majątkową

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
anister
Sheep, no u mnie tez maja takie podejscie- w zasadzie kazdy wiec sa ryby, salatki i domowe wedliny, no to zyc i nie umierac. I wiejskie jaja i kury

Hubert, duza impreza czy mozna sie zmyc w trakcie?


Noo wieść o 100 jajkach wsiowych które na mnie czekają to jest to ;P
Ale na poczatku na wiadomość o tym że ja mięsa nie jem ...."to co ty jesz????" :P

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jak można mięsa nie jeść, rzecz niepojęta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
normalnie, nie jesz i cześć :P

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
no właśnie, i cześć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
mojego K sis jest wegetarianka, byl mocno zestresowany czy nie nie podzielam jej dziwactwa, a teraz on je wysmazony stek a ja wpol surowy

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
oj ze mnie zadna wege, wpierniczam ryby aż furczy :> w porównaniu do innych ludzi wyrabiam 500% statystycznej normy rybnej

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik redukcyjny - veti91

Następny temat

Prośba o wskazówki co do treningów

WHEY premium