SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 143122

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
o ja dzisiaj wyprostowałam włosy i odkryłam że one długie są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
mnie jakaś wymyślna fryzura chodzi po głowie, ale to muszę się do swojego zaufanego fryzjera wybrać, bo do obcego z takim questem nie pójdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66328
garnek na glowe i maszynka op******ic na okolo a nie wydziwiasz

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
katlak
o ja dzisiaj wyprostowałam włosy i odkryłam że one długie są

masz naturalnie kręcone/falowane?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja tam swoich nie prostuję, nie kręcę a i suszarkę widują raz na 2 tygodnie jak nie rzadziej - i tak ciągle z kitą chodzę to nie ma sensu ich męczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
kręcone to za mocne słowo takie pofalowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja juz nigdy nie pocieniuję włosów. Wiją się na wszystkie strony i ch*j strzela efekt :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
no to tak jak u mnie tak wyglądaja jak z nimi nic nie zrobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
jak się gupie możecie skarżyć że wam się włosy falują czy kręcą. Ja mogę iść spać z mokrym łbem a jak się obudzę to mam proste jak drut - a że mam cieniutkie to wygląda to fatalnie. Dobrze że chociaż ilościowo nadrabiają..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik redukcyjny - veti91

Następny temat

Prośba o wskazówki co do treningów

WHEY premium