SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 143072

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
katlak wspolczuje-bo ja bardzo lubie..

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
ja mam pierwszy moment taki depresyjny pt wszystko jest do dupy ciemno szaro smutno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
a faktycznie jest? od razu ciemno????

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Katlak, piąteczka, też nienawidzę - najchętniej bym się zaszyła w ciepłym miejscu i nie wychodziła

Anister - no dokładnie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
no z dnia na dzień mi wyłączyli słońce i drugi dzień zaspałam rano ćwiczyć jutro będę nadrabiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
nienawiśc do całego świata mi dopiero przechodzi jak śnieg się pojawia i na narty można jechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
to tylko ja z bananem na ryjku wracalam wczoraj z biegania zgieta wpol bo wieje?? pizgalo nad morzem ze ojojoj!!

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
no ja jak wieje poszukuje kolejnych puchatych skarpetek i dres podomowy im cieplejszy tym lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
tez cieple ciuchy w domu nosze-i mam koc elektryczny w lozku ale lubie wyjsc na wiatrzycho straszne ) lece do kolezanki, pa

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapraszam do Szczecina tutejsza pogoda jesienią jest wprost wyborna, od wyboru do koloru: deszcz, mżawka, bez deszczu ale niebo w ciemnych chmurach, wilgotność powietrza jak w puszczy amazońskiej (w końcu Bukowa jest obok a to jest tak naprawde największa puszcza świata). Słońca nie widać, żyć nie umierać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik redukcyjny - veti91

Następny temat

Prośba o wskazówki co do treningów

WHEY premium