SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA Endomorfika

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Białko białku nie równe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
TRENING

KLATA
wyciskanie sztangielek skos 4x 15,12,10,10
wyciskanie sztanga skos 3x10-12
rozpiętki na łaskiej 4x 12

BICEPS
uginania na przemian 4x10-12
uginania leżac na ławce skośnej 3x12
modlitewnik sztanga prosta 3x12

DIETA





MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
bo zliczasz wszystko jak by tak człowiek liczył to mi by wychodziło po 400g białka :P i tak jak wyżej Sebek bialko białku nie równe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Widzę, że polewa Ci posmakowała do omleta - miło przeczytać coś takiego !
Co do miski Twojej - wygląda nieziemsko, szczęka mi opadła !
Też chce robić redukcję na takich produktach ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
Wszystko wedlug planu czyli na luzie(poddtawa to pilnowac kcl) Jem na co mam ochote, Co lubie, co mam.. a koledzy ciagle mecza ze malo bialka w nd moze jakie foto zrobie sylwetki zeby zobaczyc czy jest roznica po pierwszym miesiscu..

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Szkoda tylko, że przy mojej ilości kcal to mogłabym zjeść tych rzeczy na które mam ochotę tyle co kot napłakał :D
Czekam na fotkę w takim razie.
A co do ilości białka w diecie to osobiście też z nim nie przesadzam- każdy ma swoje, indywidualne podejście i trzeba to szanować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Nikt się nie czepia, tylko białko roślinę nie jest w pełni wartościowe, nie zawiera tylu aminokwasów co z innych źródeł.
To wszystko, zależy jakie masz cele i co chcesz osiągnąć.
Najlepsza ilość to jest około 2g na kg masy ciała, mowa o białku pełnowartościowym.
Nie będzie, wielkiej różnicy gdy zjesz 2g ale wliczając białko pochodzące ze wszystkich źródeł, ale np mi chodzi o zmaksymalizowanie efektów, dlatego wliczam tylko pochodzenia zwierzęcego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
tak jak wyżej :) nikt tu sie nie czepia jedynie dalikatnie piszemy poglądy i nasze doświadczenia paroletnie :) aa tym bardziej że podobno jesteś endomorfikiem wiec podaż bialka powinna być jeszcze wieksza niz u mezo czy ekto :)

Zmieniony przez - Cielu7 w dniu 2015-03-11 10:53:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
DOBRZE WIEM ŻE CHCECIE DLA MNIE JAK NAJLEPIEJ mam doświadczenia z dużymi ilościami białek i to co robię teraz to świadoma decyzja; czuję się lepiej fizycznie i psychicznie jak i mój portfel ma się lepiej. Miał być luz to będzie na razie poprawa jakaś jest(chyba ). jak będzie trzeba to będą korekty

Dzisiaj dzień nietreningowy więc tylko dietka.. po obudzeniu wypiłem wczorajszy koktajl banan/gruszka/grejpfrut/pietruszka, pózniej znalazłem resztę czekolady i w końcu zrobiłem śniadanie OWSIANKE... . /od 6 rano walczyłem aby rozmrozić lodówkę/zamrażarke w trybie przyśpieszonym aby było więcej miejsca na zapasy mięsa które jutro będę kupował na 14 do pracy na nadgodziny i długi pozbierać






MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ilość węgli w śniadaniu mnie pokonała :D
Pięknie !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] DT by Ekon

Następny temat

Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness

WHEY premium