SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA Endomorfika

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
co do slodzikow, polecam erytrytol smakuje tak samo jak cukier a z tego co wiem to ma 0kcal, sam osobiscie stosuje niezbyt czesto, ale jednak np. do omletow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Twój sernik podbija za każdym razem moje serce a w zasadzie OKO :)
Miska jak zawsze pierwsza klasa i co najważniejsze forma na + (czekam na kolejne foty).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Elegancko ci ta redukcja wyszła i jeszcze sława(zdjęcia w internetach )
Dawno mnie tu nie było, dlatego teraz pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
Ten tydzien jestem znow na urlopie/wsi. zasiegu w telefonie raczej nie ma WiFi ledwo ciagnie. Fotki moze uda sie zrobic pod koniec tygodnia moze sobota bo brachol chyba dzisiaj jakis aparat jedzie kupic ( swojego nie wzialem). Nawet nie wiem ktory tydzien redukcji Pomomo schabowych, pierogow ktore trodno policzyc statam sie byc caly czas na minusie z kcl. W nd zrobilem 3 raz w tej redukcji ladowanie ( 3800+). Forma na pewno lepsza niz na ostatnich fotach ale nie wiem jak z waga. Caly tydzien beda w sumie 3 lekkie treningi i leniuchowanie co na pewno dobrze mi zrobi przed koncowka redukcji /Musze te foty porobic aby sprawdzic czy rzeczywiscie jest poprawa.


Zmieniony przez - Dnatural w dniu 2015-06-24 12:40:34

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Kij z wagą skoro wizualnie jest lepiej ;) CZeeeeekam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
Udało się coś cyknąć na urlopie.
Nie wiem który to tydzień redukcji ale coś koło 20tego..
Waga nie mam pojęcia a czy wygląd inaczej jak 3 tyg temu to też nie wiem.. gorzej na pewno nie (?)
Jak wrócę do chaty to trzeba wziąć się i zakończyć tą redukcję jakoś może w drugim tygodniu lipca





1

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
A tyłem żadnej pozycji nie będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
Tylem ..ujowo/krzywo wyszlo na koniec beda. Poza tym plecy bardzo slabo w tym roku wygladaja bo wiekszosc czasu jak robilem mase to przywiazywalem nadgarstek/przedramie do wyciagu i robilem rozne przyciagania bo przez zmiazdzony i usztywniony palec nie moglem nic chwytac

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
Wróciłem z tygodniowego urlopu wystawie zdjęcia przykładowych posiłków przekąsek jakie miałem przez ten czas.
Po przyjeździe wszedłem na wagę która pokazała ponad 78kg a powinno max 76 kg albo mniej ale pomiar nie jest wiarygodny bo ważenie było po południu i przez tydzień na pewno spożywałem więcej soli co też miało wpływ na wagę.
wiarygodny pomiar zrobię za tydzień akurat będzie 20 tydzień redukcji z tego co zerknąłem w kalendarzu.
Teraz czekam jeszcze na zamówioną pizze i od jutra normalne trzymanie makrosów i ostatnie 3 tygodnie(około) redukcji.


MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] DT by Ekon

Następny temat

Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness

WHEY premium