SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Witam wszystkim serdecznie :)
Mam na imię Agnieszka(zwana tez Microkoksem hehe ) i jestem z Bydgoszczy.Na co dzień pracuje jako specjalista ds. Bhp i ochrony PPOŻ. Prowadzę szkolenia oraz nadzoruje ich pracę.Zaocznie studiuje Dziennikarstwo i komunikacje społeczną o specjalności PR,reklama i rzecznictwo prasowe.Obecnie jestem na ostatnim roku i pisze pracę.Jak się domyślacie skoro zaistniałam na forum to sport równie odgrywa ważną rolę w moim życiu.Z tego też powodu postanowiłam połączyć dziennikarstwo i sport i napisać prace jak nowe media ,głównie internet promuje sportowy tryb życia:)

Kilka słów o początku moich zmagań sportowych.
Około 2,5 roku temu postanowiłam się wziąć za siebie i pomimo moich starań długi czas nie mogłam pozbyć się kilku zbędnych kilogramów.Mój ówczesny partner chodził na inna siłownię i namówił mnie ,żebym spróbowała poćwiczyć z trenerem personalnym.Nie zastanawiając się długo tak właśnie zrobiłam.
Trafiłam na super trenerkę Natalię,która w krótkim czasie zmieniła moje nawyki żywieniowe,ciało i zaraziła mnie tym sportem na maxa!!! :D
Jako pierwsza stwierdziła,że muszę kiedyś wystartować.Przez jakiś czas nie mogłam się do tego przekonać i gdzieś odpuściłam temat zawodów.

Moje pierwsze kroki na scenie...
Gdzieś w okresie wakacyjnym 2014 roku już prawie byłam zdecydowana ,ze chce kiedyś wystartować i wróciłam do treningów personalnych.Pewnego dnia Krzysiu (mój ówczesny trener ) powiedział ,ze w 9 sierpnia jest konkurs Warsaw Beach Body by UNS. Mówię kurde nie jestem jeszcze gotowa,jednak dzień przed tym konkursem po godzinnym wykładzie i motywowania podjęłam decyzje.
W piątek o 19 kupowałam strój i poinformowałam moja się ,że rano jedziemy do Warszawy na konkurs.
Było to tak spontaniczna decyzja,że nastawiłam się na dobra zabawę.Byłam kompletnie nieprzygotowana,nawet się nie odwadniałam.Kompletnie nic!Był to okres wakacyjny.wiecie o czym mówię :P grille,imprezy,piwko itp.....

Warsaw Beach Body by UNS

Co tu dużo mówić moja spontaniczna decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę i zaważyła na moich dalszych losach.impreza była meeeega,klimat,ludzie,organizatorzy,pogoda jak w tropikach.Super sprawa.Na miejscu jednak okazało się ,że przyjechały laski mega pocięte,odwodnione,super przygotowane.Część kojarzyłam z sceny.Mówię "kurde laski mają doświadczenie a ja taki laik.":0
Powiem tak w momencie ,gdy po raz pierwszy wyszłam na scenę poczułam,że to jest!!Czułam się jak ryba w wodzie,zero stresu,uśmiech na twarzy ,którego nie mogłam odkleić haha....Oczywiście nie umiałam wtedy pozować ,czy napinać dobrze mięśni,jednak pomimo bardzo dużej konkurencji doszłam do finałowej szóstki!!!Cieszyłam się jak dziecko i właśnie wtedy stwierdziłam ,że chce się temu poświęcić<3


Poniżej kilka zdjęć z tej imprezy)
















]Moja nowa droga .....
Po dojściu do finału na Warsaw Beach Body by UNS byłam tak zmotywowana,że tego samego dnia podjęłam decyzje o wystąpieniu na Grand Prix Aleksandry Kobielak w Gdańsku Federacji WFF.Były to eliminacje do Mistrzostw Świata na Słowacji WFF International.
Od 9 sierpnia do 27 września,czyli do mojego drugiego startu nie było wiele czasu na przygotowanie się ,jednak robiłam co mogłam.Mój wierzył wtedy bardziej we mnie niż Ja sama.
Tydzień przed oczywiście przyszedł moment odwadniania,ketozy i stres ,choc nie był zbyt wielki.nie oczekiwałam za wiele bo zdawałam sobie sprawę ,że muszę jeszcze nad sobą popracować.
Możecie mi wierzyć ,że byłam kompletnie zielona.nie wiedziałam co ze strojem butami,brązerami itp.....To był koszmar.czułam sie jak dziecko , które trzeba prowadzić za rękę :P

No i nadszedł ten dzień. .."Grand Prix Aleksandry Kobielak" Kat.Fitness Model do 162 cm
Zawody były bardzo dobrze zorganizowane,w trakcie pokaz mody,w którym brałyśmy udział i pierwszy raz poczułam co to jest rywalizacja.Pierwszy rzut okiem na konkurencje,ogarnięcie tych wszystkich wyjść ,tym bardziej ,że było wyjście w bikini i w sukni wieczorowej...
Pierwsze moje zmagania przyniosły mi II miejsce ,a co za tym idzie zakwalifikowałam się do Mistrzostw Świata na Słowacji!

Krótka fotorelacja,bikini,suknie ,pokaz mody ... nie patrzcie na fryzurę...


















]Moja nowa droga .....
Po dojściu do finału na Warsaw Beach Body by UNS byłam tak zmotywowana,że tego samego dnia podjęłam decyzje o wystąpieniu na Grand Prix Aleksandry Kobielak w Gdańsku Federacji WFF.Były to eliminacje do Mistrzostw Świata na Słowacji WFF International.
Od 9 sierpnia do 27 września,czyli do mojego drugiego startu nie było wiele czasu na przygotowanie się ,jednak robiłam co mogłam.Mój wierzył wtedy bardziej we mnie niż Ja sama.
Tydzień przed oczywiście przyszedł moment odwadniania,ketozy i stres ,choc nie był zbyt wielki.nie oczekiwałam za wiele bo zdawałam sobie sprawę ,że muszę jeszcze nad sobą popracować.
Możecie mi wierzyć ,że byłam kompletnie zielona.nie wiedziałam co ze strojem butami,brązerami itp.....To był koszmar.czułam sie jak dziecko , które trzeba prowadzić za rękę :P

No i nadszedł ten dzień. .."Grand Prix Aleksandry Kobielak" Kat.Fitness Model do 162 cm
Zawody były bardzo dobrze zorganizowane,w trakcie pokaz mody,w którym brałyśmy udział i pierwszy raz poczułam co to jest rywalizacja.Pierwszy rzut okiem na konkurencje,ogarnięcie tych wszystkich wyjść ,tym bardziej ,że było wyjście w bikini i w sukni wieczorowej...
Pierwsze moje zmagania przyniosły mi II miejsce ,a co za tym idzie zakwalifikowałam się do Mistrzostw Świata na Słowacji!

Krótka fotorelacja,bikini,suknie ,pokaz mody ... nie patrzcie na fryzurę...





















Zmieniony przez - Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness! w dniu 2015-02-20 20:11:46

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Hej ;) No w końcu się pojawiłaś - czekam tu na Ciebie i czekam z utęsknieniem ;)
Imprezę na której rozpoczęłaś swoją przygodę z zawodami pamiętam jak dziś- jak widać spontaniczne decyzje są najlepsze. Sylwetka, którą prezentujesz b. mi się podoba. To jest właśnie bikini i mam nadzieję, że na najbliższych zawodach, o których tutaj jeszcze nie napisałaś - zostanie to właśnie odpowiednio zauważone.

Ps. Oczywiście czekam na więcej informacji (wzrost to trochę mało) :D

Będę regularnie zaglądać, życzę powodzenia !
...
Napisał(a)
Usunięty przez Doris.K za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Hej:) Oczywiście Ja też pamietam i to bardzo dobrze tą imprezę pani Juror :P

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Spokojnie zaraz niedługo zdradzę więcej :P

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez UNS-SUPPLE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Mistrzostwa Świata WFF International World Fitness Federation (III miejsce) 6.10.2014roku

To była jedna wielka niewiadoma.Do tego tydzień po zawodach w Gdańsku,brak odpoczynku,zero regeneracji i znowu w drogę.Wzięłam więc swoją wspaniała ekipę i ruszyłam w drogę.Zawody odbywały się na Słowacji,więc 11h w podróży,nogami u góry i bez wody :(
W dniu zwodów było dużo zamieszania,dużo lasek,do tego bardzo dużo porównań.Ostatecznie dali brązowy medal i szczęśliwa mogłam iść na zasłużoną pizzę:D Wtedy chyba pierwszy raz poczułam to co zawodnicy po długiej diecie....















Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness - Ciechanów 2014.

Idąc za ciosem po miesiącu pojechałam na zawody do Ciechanowa.Pomimo,że nie weszłam nawet do finału,bardzo mile wspominam te zawody.Organizacja na najwyższym poziomie, całe zaplecze przygotowane dla zawodników,oprawa,scena naprawdę super.
A co najważniejsze poznałam wielu wspaniałych ludzi,atmosfera była bardzo przyjemna,a nie zdarza się to często na zawodach.

Jak widzicie na zdjęciach przy dziewczynach byłam trochę za mała,a ładowanie nie było chyba przemyślane :(












Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Gratulacje i powodzenia oraz witamy na forum będziemy zaglądac ;)

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
FitLook'14 22.11.2014 (Finał)

FitLook to impreza na której chyba każdy ,kto chce rozpocząć przygodę z fitnessem stawia pierwsze kroki.Tak naprawdę miał być mój pierwszy jakikolwiek start,ale pomimo,ze byłam już na lekkiej masie wtedy postanowiłam jechać i dobrze się bawić.Nie liczyłam na wygraną,ale chciałam zobaczyć jak to się ma do poprzednich lat i czy trend bycia fit nadal jest taki modny.
W konkursie weszłam do finału.Uważam,że jak na tyle dziewczyn,a było nas koło 40 to i tak super.......











Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Agnieszka a może teraz coś o tym jak wyglądają Twoje przygotowania?:)
Tyle razy już byłaś scenie, że na debiutach na pewno będziesz prezentowała się równie olśniewająco !;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REDUKCJA Endomorfika

Następny temat

Trojboj nie jest dla bab!;)

WHEY premium