SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla Endomorfika - pomocy :/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1793
Mam silke w piwnicy mam tam laweczke regulowana z modlitewnikiem 3 gryfy 2 sztangielki ekspandera wyciag i drazek czyli maszyn malo mam a jak chce schudnac to przeciez nie pomoze mi laweczka - kupie rowerek do tego zestawu i bede jezdzil po kazdym treningu ale nie wiem jak cwiczyc na sprzencie ktory mam - trening na sile ? a moze na mase moze byc bo w sumie wiekszosc zalezy od diety ? jestem lekko zalany tak samo jak na poczatku a cwicze od 3 miesiecy tylko lapka mi urosla o 3 cm i sile troche poprawilem ale stwierdzilem ze musze z grubsza zrzucic fat a potem dopiero zaczynac od zera - a wiec jak, co mi poradzicie ?

-_-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1793
ok zaraz sprawdze te linki - dzieki sog. A co mmyslicie o HST + aeroby ? z bilansem kalorycznym 0 ? nie chce po miesku leciec :/

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
No możesz spróbwać HST z bilansem 0 albo jak ci bedzie ciezko szlo to dodawaj po trochu 100, 200 kcal itd.

Ale w tej kwestii poczekałbym na wypowiedzi ekspertów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a jaki masz staż na siłowni ?

dopiero zaczynasz czy ... ???

daj wiecej info o sobie.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1793
3-4 mce na silowni w sumie zaczynam przygode przeszedlem etap zakwasow itp juz poprawnie wykonuje cwiczenia i moge zaczac na powaznie ;) Wzrost 184 waga 86 bic 35 wycisk 70 :( na poczatku 48 bylo wiec cos tam poszlo ale z sila slabo bylo teraz sie poprawilo :)

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1793
dalem info i czekam na dalsze rady =D Czy tu nikt nie zaglada ?

HMM :) czekam - sogi beda :]

Zmieniony przez - btr w dniu 2006-08-24 09:32:20

CZY NIKT NIE CZYTA TEGO POSTA xD ?

Zmieniony przez - btr w dniu 2006-08-24 10:59:07

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1250
No to skoro nie ma chetnych, to ja postaram sie pomoc. Jako, ze tez jestem endo, to wiem co przezywasz (tez tak mialem). HST na tym etapie jeszcze bym zostawil. Split da wystarczajace efekty. By budowac mase nie musisz sie martwic o roznorodnosc samego treningu co raczej o roznorodnosc cwiczen.

Moje zalecenia co do gubienia fatu - plan na mase z ujemnym bilansem kalorycznym (ewentualnie "0", jak mowiles), lecz zwiekszona iloscia bialka w diecie. Ja zgubilem fat zmniejszając ilość węgli o 20% ~ 30%, a zwiekszając o tyle ilość kalorii dostarczanych z białka. Otluszczenie spadlo do 12%, a potem zabrałem się za thermo speeda. Teraz otluszczenie mam jakies 2~3% nizsze (nie wiem dokladnie, dawno nie mierzylem) i jestem zadowolony z siebie. Jedynym minusem mojej sylwetki jest za mala masa miesniowa (spadki powakacyjne ), ale z tym sie jakos uporam. Tobie zycze powodzenia. w gruncie rzeczy nie jest to wcale az takie trudne jak sie wydaje. Pozdrawiam

http://www.sfd.pl/temat262068/ - Barki&Plecy by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat269838/ - Klata by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat270595/ - Nogi by Czawaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1793
dobra dzieki - sog czyli uloze sobie 4 dniowy plan kazda partia 2 razy w tyg + aeroby 45min po kazdym treningu z dieta 0 kcal :P

-_-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening będzie odpowiedni

Następny temat

JAK POSZERZYC KLATKE I ... ???

WHEY premium