SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i trening dla endomorfika pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 105 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1086
Witam

Podobnych tematów było mnóstwo ale jakoś konkretów nie znalazłem...żle się wyraziłem...było tego tyle i każdy doradzał INACZEJ jak się do tego zabrać?
..do rzeczy

1.Pytanie: czy zrezygnować z tłuszczy w diecie czy tez jak niektórzy polecają ułożyć ją tak aby to one były głównym żródłem energii

2.Pytanie; czy ćwiczenie 2 razy w tygodniu tej samej partii mięśniowej to dobre rozwiązanie?

np:
pon i czwartek : klatka, barki,tricepsy,brzuch,łydki
wtorek i piątek : uda, plecy,bicepsy, przedramiona

dodam że planik od moda na "q...."

3.Pytanie odnośnie cukrów: unikać czy nie no i czy carbo dla endomorfika po treningu to zbrodnia?

jeśli te pytania już padły to odeślijcie

Krytykę,hejterstwo i rady biorę na klatę od tak
Pozdrawiam

..:: SiŁa popŁynIE z krWIą a maSA razeM z niĄ ::..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
moze skonczysz juz wrzucanie tego samego gdzie popadnie, bo czytam forum od 4 minut, a ten wpis widziałam juz kilka razy w roznych tematach. nie rób syfu na forum

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 105 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1086
dobra spoko.. Dostep do neta mam z telefonu, słono za to płacę i zależało mi na wielu odpowiedziach w jak najkrótszym czasie... Mysle ze forum jest i tak mocno zaśmiecone przez bezsensowne komentarze i pretensje innych... Mam pomysł...juz chyba zresztą wykorzystywany... Skoro uważacie moje posty za spam i jak to poetycko nazwałas śmieci to zwyczajnie je usuncie... Forum bedzie wtedy naprawde"wolne„ i naprawde dla wszystkich. Naprawde super.

..:: SiŁa popŁynIE z krWIą a maSA razeM z niĄ ::..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka diete?

Następny temat

DIETA DO OCENY ORAZ KILKA PYTAŃ

WHEY premium