SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta i trening dla 17 latka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 475
witam serdecznie, jak w temacie mam 17 lat i ostatnio ostro zabrałem się za siebie.
prosił bym jednak o pomoc fachowców.
waga początkowa 113kg wzrost 183 (mam dużo tłuszczu ale wcale nie jestem obwisły z WF zawsze mam okolo 5, pierwszy raz poszedłem na siłownie dałem rade 100kg chodź dla mnie to nie ma znaczenia ponieważ wolę brać 60 a być bardziej wyrzeźbiony)

dieta:
2 tygodnie kopenhaskiej właśnie skończyłem, 10kg w tył czyli teraz 103kg
teraz utrzymuje ok 1000-1500kal, truchtam trochę brzuszków, a w maju start.

sport
kilka lat trenowałem karate, ostatnio rok muay thai, teraz miałem półroczną przerwę, częto biegam
miałem miesięczną przygodę z siłownią, ale poprostu dawałem ile wlezie siła szybko rosła i mimo iż stawałem się bardziej nabity to odrazu miałem +3.5 kg a na 120kg w przyszłości nie mogę sobie pozwolić

Planuję:
do minumum ogranczyć ziemniaki, ryż i inne węglowodany oraz tłuszcze, słodycze itp. wyrzucam z jadłospisu
przykładowo:

śniadanie - jogurt naturalny, 1-2 vasy z Tartare i plaster szynki,
lunch - jabłko + gruszka, albo kanapka z razowego chleba

obiad - pstrąg z piekarnika + sałatka + kefir

kolacja - (19- jeśli bieganie bo wybiegam zawsze ok 21) albo zaraz po siłce to będzie też 19 - 19.30) jogurt naturalny, albo twarożek i vasa

mniej więcej posiłki w takich proporcjach

TRENING
pon środa piątek - siłownia, czytałem o treningu ACT ale obawiam się że nie będę miał wolnego sprzętu, dlatego też trening obwodowy ale dłuższe przerwy będę rekompensował skakanką, obciążenie na 15-20 w miarę szybkich powtórzeń)

wtorek czwartek sobota - bieganie, biegam sobie 7km w czasie 30-40minut, tak na 80% wydolności

weekendy - szybownictwo, niby siedzenie w kabince ale siedzi sie kilka godziń na 2-3tys metrów i pracy przy szybowcach też troche jest także cały dzień zajęty aktywnie

całe wakacje mieszkam w aeroklubie, tam niestety nie mam siłowni dlatego pozostanie bieganie, brzuszki i wachlarz pompek itp.

chciałbym schudnąć do 85-90kg.
pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Szczerze to tragedia goni tragedię w Twoim planie. Z miejsca widać, że absolutnie nie czytałeś nic na temat zdrowego odchudzania. Informacji masz pełno na forum.
Ten obowiązek jest już Twój.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z masą :(:(:(

Następny temat

Dieta na mase - licze na wskazówki

WHEY premium