SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening i Dieta dla 16-latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Witam

Mam prośbę chciałem zaczać ćwiczyć wyrobić sobie mięsnie i podnośić cieżkie ciężary jest to moje marzenie

Tylko jest pewien problem jak mam się odżywiać i ćwicz ile razy w tyg i jak ??? chciałbym po 5 miesiać widzieć jakieś efekty jak to zrobić ?? pozdrawiam GG 10376066 bardzo mi zależy

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 58

Wzrost: 169

Cel treningowy: Wszystko

Staż treningowy na słowni: 1 tydzien :P

Uprawiane inne sporty: biegam na w-f

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Siłownia

Dieta: Dajcie jakąs dla mnie

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: doradzćie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20808
Typowy świeżak.
Czytaj podwieszone w tym dziale, i dopiero wróć z planem, ułożonym przez siebie a wtedy ktoś Ci go oceni. Nikt za Ciebie nic nie zrobi.

Heeej! RKS! do boju Radomiak Radom
Czy dzisiaj wygramy, czy dzisiaj przegramy - Radomiak to zawsze PANY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Ja wiem Chodzi mi tylko oto aby ktoś mi diete ułożył co ma jeść i jak bo w innych tematach ejst ogólni a ja dopiero zaczynam :P

Wieć tak chodzi mi o

1.Ułożyc jakąś dieta dla mnie co mam jeśc co pić ile x dziennie itd.

2. Ile razy w tyg ćwiczyć i po ile H

3. Brać jakieś odżywki ???

4.Chce tak ćwiczyć żeby do Września mieć jakieś mięsnie i dużo siły bo zaczynam Cwiczeć MUAY TAHI pozdro GG 10376066
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10030
Ćwiczysz dopiero tydzień i już chcesz być trójboistą? Stary, spokojnie siła przyjdzie z czasem. Sam nigdy nie ćwiczyłem siłowo, a siła idzie jak burza

Zajrzyj do spisu tematów, oblookaj. Poczytaj o FBW, ułóż sobie trening, wklej go tutaj, my go sprawdzimy, wprowadzimy zmiany jeżeli będzie to konieczne.

Zapraszam do działu ODŻYWIANIE - tam dowiesz się co masz jeść, w jakich ilościach, w jakich porach, a także czego nie jeść.

Oczywiście nie wszystko naraz - wszystko z czasem


Teraz poczytaj o FBW i ułóż trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Oki dzięki za rade niedługo postaram sie wkleic swój trening :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3344
1. Nikt za Ciebie tego nie zrobi. W dziale odżywianie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
2. 3x w tygodniu będzie ok, poniedziałek, środa, piątek.
3. Nie brać żadnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Typowy świeżak.
Czytaj podwieszone w tym dziale, i dopiero wróć z planem, ułożonym przez siebie a wtedy ktoś Ci go oceni.


Teraz poczytaj o FBW i ułóż trening.

GENIALNY pomysł. Widać, że chłopak nic nie wie, a Wy mu proponujecie układanie planu.
Puknijcie się czasami w łeb...

O odżywianiu poczytaj sobie, gdzie trzeba, znajdź dobrego instruktora, który pokaże Ci, jak wygląda przysiad i martwy ciąg i ruszasz z planem FBW. jest tego mnóstwo tutaj.

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-02-10 15:33:44

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27667
radosuaf a czego Ty oczekujesz? jakie Ty widzisz przeciwskazania w przeczytaniu podstawowych artów, i wklejenie planu do poprawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Oczekuję, że weźmie gotowy plan i będzie ćwiczyć. Przy jego poziomie zaawansowania wystarczy najprostszy, oparty na 5 ćwiczeniach wielostawowych. To nie jest fizyka molekularna...

Pełno osób tutaj płodzi plany kompletnie z czapy, a później każdemu i tak równa się do 1000 razy zamieszczanych gotowców.

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-02-10 15:45:25

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3241
ja może bym radził tak żeby porządnie się przygotować bo staż chłopak ma trochę krotki wiec może ACT, jeżeli chcesz coś o tym poczytać to masz tu link:

https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html

tak jak wyżej kolega o odżywianiu to poczytaj w odpowiednim dziale bo nikt za Ciebie nie ułoży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27667
Oczekuję, że weźmie gotowy plan i będzie ćwiczyć. Przy jego poziomie zaawansowania wystarczy najprostszy, oparty na 5 ćwiczeniach wielostawowych. To nie jest fizyka molekularna...


Skopiuje plan a jego wiedza nie zmieni się... Czy to ma być rozwiązanie?!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do ćwiczeń w domu ? Będzie coś z tego ?

Następny temat

Plan treningowy (redukcyjny)

WHEY premium