SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z dietą na mase dla endomorfika

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
Witam. Przygotowuje powoli nowy trening oraz diete na początek jesieni.Aktualnie "rzeźbię się".Mam dietę oraz trening.Dieta przygotowana przez dietetyka z ujemnym bilansem kalorycznym. I mam teraz taki problem.Otóż nie wiem jak to jest z tą dietą na mase mieśniową? jestem endomorfikiem. Czytałem różne artykuły ale większość się sprzecza ze sobą. Macie jakieś konkrętne linki?Proszę o pomoc

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
a może napisz dokładnie czego nie wiesz? i będzie prościej coś znaleźć lub ci doradzić

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
no naprzykład w jednym artykule pisało coś takiego że podczas diety na mase trzeba zwiększyć ilość kcal-i tego się trzymałem, a w następnym żeby dostarczać w mniejszej ilośći kcal. Jeśli zwiększyć to o ile kcal na początek?

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
w diecie na masę musi być dodatni bilans jeśli jednak jesteś endo powinieneś uważać z nim zacząć od zera i stopniowo dodawać kalorii
pamiętaj też żeby nie przesadzać z ww tylko kalorie podbijać tłuszczami mając już na odpowiednim poziomie białko ;-0

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
no ok ale jak z tymi węglowodanami? podbić większe niż w diecie na rzeźbę?

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pokaz zdecie sylwetki bo nie sadze ze jestes typowym endo
podaj tez jakie teraz masz btw o ile jakies masz.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033


Otóż myśle że jestem endomorfikiem ponieważ jeśli robie mase to z tym nie ma problemu gorzej właśnie z rzucaniem tłuszczu. Kiedyś robiłem trening na mase i bez diety i miałem efekty. Teraz troche dużo zjechałem bo robie rzeźbę od marca. to zdjecie

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie masowałbym tego tylko zrzucił zbędny tłuszczi dopiero zaczął od nowa spokojnie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
no no okk do września będę zrzucał. I jak mówiłem to się przygotowuje powoli do masowania.Dzięki

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Obserwuj organizm, trochę tego fatu tam jest, no ale nie przesadzajmy.
Ja bym leciał na zerowym bilansie albo ewentualnie na lekkim deficycie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułożona dieta na mase do oceny :)

Następny temat

odzywianie -plan tygodniowy /do oceny/

WHEY premium