SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka diete?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
Witam!
Nie wiem w jaki sposob dobrac diete mianowicie mam 19lat 194 wzrostu oraz 101kg wagi.Moim problemem jest duza ilosc tkanki tluszczowej na klatce piersiowej.Moim marzeniem jest zrzucić do konca roku wage do 90kg(czy jest to wgl mozliwe?).W jaki sposob dobrac diete a moze macie juz jakas gotowa z ktora mozecie sie ze mna podzielic?Czy mial ktos kiedys problem z duza tkanka tluszczawa na klatce piersiowej i sie tego pozbyl? Jezeli ktos mial taki problem to moze wstawi zdjecie przed i po?Z góry dziekuje za pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Zapraszam do lektury postów podwieszonych, na początek może być ten temat https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html . Jeżeli chcesz gotową dietę, możesz wykupić usługi u kogoś, kto się tym zajmuje - w tym dziale obaj moderatorzy - ja i faftaq(kontakty w podpisach) lub skorzystać z płatnych konsultacji dostępnych na potreningu.pl .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ocena/poprawka

Następny temat

Dieta i trening dla endomorfika pomocy

Wiecej