SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ręce łamią, nogi urywają, ciosami wroga do snu odsyłają. SW spam!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
k***a mać, przeziębiłem się i tylko raz w tym tygodniu na macie byłem. Ja p******ę. We wtorek już miałem torbę na zajęciach ze sobą miałem jechać na tren, ale kurde paczka chusteczek zużyta co zajęcia nie było sensu. W środę lepiej to polazłem na trening i... po chwili się wygazowałem na sparingu bo przez nos nie mogłem w ogóle oddychać Wróciłem do domu rozpalony jakiś kurde. Wczoraj se odpuściłem żeby się na dziś wykurować ale nic z tego, męczy kaszel i nos ciągle zatkany. Trza jakieś leki zakupić chyba I we wtorek spróbować iść na matę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
https://www.sfd.pl/@KONKURS@GROUND_GAME@IRON_HORSE@PULA_1300_ZŁ!!-t928904.html

witam przypominam wszystkim o konkursie dla fajterów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Niech no forumowy kolega Levus pochwali się wynikiem walki.
Prawdopodobnie widziałem jego walkę, ale nie jestem pewny, dlatego nie napiszę jaki wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Spieprzyłem i to bardo ;P Przestałem myśleć zupełnie jak wszedłem na matę, wchodziłem w pół-dystans bez ciosu... porażka jednym słowem Trzeba potrenować i się pokazać lepiej następnym razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja też przegrałem swoją pierwszą walkę na almmie. Póki co pierwszą i ostatnią Ale mi to chyba zaliczyli porażkę przez ko/tko choć nic mi nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Ja kurcze na końcu miałem nadzieję na trójkąt, bo leżałem na plerach, złapałem gościowi już głowę i jedną rękę i w tym momencie koniec czasu... No ale dominował mnie całą walkę wcześniej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
młodzi jesteście więc macie czas jeszcze nawet na UFC porażka = doświadczenie = praktyka , kolejny etap pracy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Ja się łatwo nie poddam ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
ziumol
Ja też przegrałem swoją pierwszą walkę na almmie. Póki co pierwszą i ostatnią Ale mi to chyba zaliczyli porażkę przez ko/tko choć nic mi nie było

Na której ALMMIE?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
17 chyba. Beka bo nie byłem zadowolony z przerwania i dyskutowałem o tym z sędzią dość wymownie. I się potem ze mnie zlewali, że sędzia wyglądał jakby się bał że mu j**nę

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2013-03-24 16:24:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inauguracja

Następny temat

Dieta dla zawodnia Muay Thai/ Krav Maga !

WHEY premium