SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ręce łamią, nogi urywają, ciosami wroga do snu odsyłają. SW spam!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Ja SW x5, siłka (FBW) x2, i zazawyczaj raz basenik. ;P Najchętniej to bym dorzucił kosztem siłki treningi SW albo jakiś crosfit ale nie mam póki co możliwości :(

Zmieniony przez - Levus007 w dniu 2013-01-09 15:13:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
CrossFitem, czasem jakieś własne wariacje na wzór CF. Na basen też chodzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Jak czujesz, że jeszcze mocniej mógłbyś ćwiczyć to podkręć siłkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Myślałem bardziej o dodaniu jednego cardio bo z wytrzymałością jest średnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Ja też pewnie podkręce, tylko siłkę mam swoją na strychu i właśnie czekam na kuriera z obciążeniem. Tak swoją drogą, do ludzi obeznanych. W okresie przygotowawczym do zawodów najlepiej jest najpierw popracować nad siłą a potem nad kondycją i dynamiką, nie? ;>

Zmieniony przez - Levus007 w dniu 2013-01-09 15:35:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
@Santiago to dołóż sobie interwały, zaje**sta sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Czasem biegam interwałowo, ale generalnie trenuję bardzo intuicyjnie i wszystko zależy od planu tygodnia i możliwości w danym dniu. Generalnie dodam jeden dzień cardio/interwałów, co da 3 na przestrzeni tygodnia i 3 siłki i powinno być si.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Santiago92
Czasem biegam interwałowo, ale generalnie trenuję bardzo intuicyjnie i wszystko zależy od planu tygodnia i możliwości w danym dniu. Generalnie dodam jeden dzień cardio/interwałów, co da 3 na przestrzeni tygodnia i 3 siłki i powinno być si.

Czyli, że jak? Idziesz na siłkę czy robisz cardio na 30% możliwości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Zajęcia mam sztywno ustawione, chodzi o to, co robię na nich, jeżeli mam słabszy dzień to robię cardio o mniejszej intesywności, lepszego dnia podkręcam. Jak czuje się dobrze na siłce, to lecę na pełnej i śrubuje sobie czasy, jeżeli nie mam takiej "werwy", ale siła jest to wybieram jakiś trening na większych ciężarach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
skoro zdarza Ci się czasem/często, że nie masz siły zrobić dobrego treningu to ja na Twoim miejscu nie dokładałbym więcej treningów, no ewentualnie jakiś lekki bieg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inauguracja

Następny temat

Dieta dla zawodnia Muay Thai/ Krav Maga !

WHEY premium