SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ręce łamią, nogi urywają, ciosami wroga do snu odsyłają. SW spam!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
janusze na fejsie pisza, ze held go rozyebie, widac ze nie wiedza kto to jest, tak samo jak z kitem dale bylo, ze go rozjedzie jak ch**, a dale po za tym, ze jest smiesznym gosciem, to jakims uber zawodnikiem nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Pika miałem VIXE na pełnej k***ie

Bawi mnie to że dużo ludzi w sylwestra na pejsie zmieniają status "W związku"
O ile zaręczyny OK jakoś zrozumiem ale to oklepane. Przy pisaniu tego rozmniniłem dobry sposób na zaręczyny: spószczas lasce łomot a potem się oświadczasz takiej dawki róznego rodzaju emocji laska nie zapomni do końca życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Dale tam niby na jakichś zawodach nawiązał walkę z Kenanem, ale jakoś wcześnie ostatnio odpadał zawsze na turniejach. Ale Tonon też czasem przegrywa trochę z dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
mimo wszystko zawodnik swiatowej klasy, traktowany przez janusza i grazyne jako noł nejm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Rm tez miałem vixe na pełnej k***ie.laski zamna piszczałypamietam ze krzyczały cos w stylu"aaaaaaaaaaaaa o jezu.weźcie pike.on go zabije.o boze nieeeeeee aaaaaa pika .zostaw go"

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2015-01-01 22:03:10


i pytanie

jakaś laska krzyczała wasze imie pare minut przed północą?

bo moja ksywe az 2 na raz krzyczały

taki jestem don pikaczumbo de marko



Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2015-01-01 22:06:57

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
jednak wpasowujesz się w dział z tym mma ja już dawno nic a nic
nawet młodemu nie wp******iłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
wiesz musze wkońcu napisac ta ksiazke trudna sztuka bicia dzieci i kobiet

a tak na serio poszedł przekaz ze mimo ze schorowany jestem i wygladam jak p***a to jeszcze potrafie wp******ic za dwóch

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2015-01-02 00:22:04

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
a co oni se myślą że będa mogli bić grubasa bezkarnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jestem tak samo gruby jak moja kieta i kasior

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Pikaczumba
jestem tak samo gruby jak moja kieta i kasior
i laski z którymi się obracam



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inauguracja

Następny temat

Dieta dla zawodnia Muay Thai/ Krav Maga !

WHEY premium