SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ręce łamią, nogi urywają, ciosami wroga do snu odsyłają. SW spam!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1009
Haha killer :D

I co, JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ???!!??

Zmieniony przez - Crazy_Rock w dniu 2013-09-21 21:55:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Odklepałem w ćwierćfinale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1009
Widocznie ktoś obejrzał to więcej razy niż Ty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 345
umie chlopak motywowac:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Jeszcze kiedys bede mial pierwsze miejsce w zawodzie. ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9117
trenuje ktoś z Was jednocześnie bjj i mma?gdybyście mieli wybrac pomiedzy tym a tym co byście woleli?bo mam dylemat może przedsatwi ktos za i przeciw,żeby decyzje ułatwić

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Tak, gdybym miał wybierać to nie wiem co bym wybrał, bo bardzo lubię jedno i drugie.
Ale po co wybierać z pośród nich? Przecież jedno z drugim się nie gryzie, a wręcz przeciwnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Ciężka decyzja stary ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
ja trenuje i wybralbym bjj, ciagle w glowie mam jakies skonczenia, ktore chetnie bym wyprobowal, a nad stojka czy jej kombinacjami w ogole nie mysle, tyle co na trenie

@królik
mu chyba chodzi o wybieraniem ze wzgledu na czas i mozliwosci treningu, tak wywnioskowalem

Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2013-09-23 22:50:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
To, co bardziej lubisz/to, gdzie jest lepsza atmosfera/ to, jak Ci łatwiej będzie wszystko zaplanować logistycznie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inauguracja

Następny temat

Dieta dla zawodnia Muay Thai/ Krav Maga !

WHEY premium