SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ręce łamią, nogi urywają, ciosami wroga do snu odsyłają. SW spam!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sepko u nas troche inna sytuacja jak w uderzanych, tam upadłspam, a u nas spam to taka ostatnia twierdza obronna działu ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No a z pasami różnie bywa, każdy trener ma jakieś swoje kryteria.

Ale sytuacji w USA nie ma co porównywać do naszego kraju, u nas jest w porządku, tam za oceanem to rozdają na lewo i prawo akademie pasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
w USA to gdzie się pójdzie i popatrzy to kolorowo aż oczy bolą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Największe jaja to są z tymi kursami i promocjami online
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
skomentuję jednym słowem: że nu a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
No ja właśnie pamiętam spam uderzaczy, to w czasach swojej świetności trudno było nadążyć za czytaniem postów, a teraz grobowa cisza No ale widzę, że tutaj też jest wiele ciekawych i chętnych do dyskutowania osób


Z tymi pasami to moim zdaniem przegięcie, no ale co zrobić, "hajs się musi zgadzać". Tym bardziej, że znajdzie się wiele bogatych ludzi, którzy skuszą się na kurs przyspieszony tylko po to, żeby świecić przed znajomymi jakiś kolorowym paskiem. Jednak czasami balonik pęka, gdy tacy agenci muszą pokazać/udowodnić swoje prawdziwe umiejętności

Mówcie jednak co chcecie, ale to uczucie, gdy zdobywa się jakiś pasek i mamy świadomość, że ciężko się na niego zapracowało, jest pewnie niesamowite i motywujące do dalszej pracy



Zmieniony przez - Sepko w dniu 2014-01-25 15:03:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Rabittt
@Saida ja się z Tobą zgadzam ale przyznaj, że jak niebieski pas startuje na zawodach w początkujących i szybciutko przegrywa z jakimś białasem to jest trochę lipa.
Pas dostaje się za umiejętności w walce a nie za radzenie sobie ze stresem i tym wszystkim co jest zawodach ale mimo wszystko...


No słabo, ale generalnie moim zdaniem, to czy ktoś jeździ na zawody czy nie to umiejętności na dany pas powinny być te same.
A generalnie spotkałam się raczej z tendencja, zeby osobm, które startują na zawodach opóźniać nominacje na wyższy pas, żeby mogły wygrywac w danej dywizji.

A co do opinii, że osoby spoza środowiska czarne pasy straciły na wartości - nie straciły, bo i tak ludzie nie ogarniają, co, kto po co i na co. Mało tego, jesli osobom spoza środowiska puści się piekną technicznie walkę czarnuchów lub średnią technicznie, ale za to bardzo dynamiczną walkę z obaleniami i próbami poddań białych pasów nie mówiąc o kolorach, to bardziej im się będzie walka białasów podobać - bo coś się będzie w niej działo

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Saida masz rację, ale zazwyczaj czarny pas w danej sztuce walki oznacza, że ta osoba prezentuje sobą i swoimi umiejętnościami wysoki poziom. Wiadomo, że komuś, kto nigdy nie interesował się sportami walki, będzie bardziej podobała się walka "białasów". Jednakże mam znajomych, którzy po prostu oglądają sobie gale UFC, KSW itd., są raczej mało obeznani ze światem bjj i nagle słyszą od komentatorów, że taki Junior dos Santos, który prezentuje mizerny poziom w parterze, ma czarny pas w bjj. No i zdarzało mi się słyszeć komentarze typu "i na co to bjj, skoro JDS ma czarny pas, a i tak po każdym sprowadzeniu zostaje zgwałcony na glebie?"

Zmieniony przez - Sepko w dniu 2014-01-25 18:42:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
nalezy dodac, ze gwalci go mega zapasnik z rowneiz czarnym pasem, a nie np. ja czy ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Zgadzam się z Tobą Santiago. Tyle że sam przyznaj, iż JDS w żadnej swojej walce nie pokazał dobrego parteru, więc coś jest jednak na rzeczy. To samo tyczy się np. Wanderleia Silvy Szkoda mi tylko tych "prawdziwych" czarnych pasów, którzy na swoją aktualny status zasłużyli nie medialnością, lecz ciężką pracą i poświęceniem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inauguracja

Następny temat

Dieta dla zawodnia Muay Thai/ Krav Maga !

WHEY premium