SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ręce łamią, nogi urywają, ciosami wroga do snu odsyłają. SW spam!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
nie wiem nad czym tu tak ubolewac, kazdy zna swoja wartosc, jak ktos ma czarny pas z happy meala to ktos w koncu zweryfikuje jego umiejetnosci, to nie ty tracisz, sam sport tez nic w tym nie traci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko w walce wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Sepko
Saida masz rację, ale zazwyczaj czarny pas w danej sztuce walki oznacza, że ta osoba prezentuje sobą i swoimi umiejętnościami wysoki poziom. Wiadomo, że komuś, kto nigdy nie interesował się sportami walki, będzie bardziej podobała się walka "białasów". Jednakże mam znajomych, którzy po prostu oglądają sobie gale UFC, KSW itd., są raczej mało obeznani ze światem bjj i nagle słyszą od komentatorów, że taki Junior dos Santos, który prezentuje mizerny poziom w parterze, ma czarny pas w bjj. No i zdarzało mi się słyszeć komentarze typu "i na co to bjj, skoro JDS ma czarny pas, a i tak po każdym sprowadzeniu zostaje zgwałcony na glebie?"



No to poleciałeś.

Skąd wiesz, że JDS ma słaby parter? W jakiej walce został "porobiony" w parterze? Skoro piszesz, że JDS po każdym obaleniu jest "gwałcony" na glebie to coś tu jest niezgodne z rzeczywistością. JDS był obalany i obijany w parterze, co nie ma wielkiego związku z jego umiejętnościami parterowymi. Bardziej świadczy o znakomitej kontroli Caina z góry niż o słabym parterze Juniora.

Zmieniony przez - Rabittt w dniu 2014-01-25 20:20:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Chodzi może o to, że mało aktywny był, w sensie nie pokazał nic w tym parterze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Tu się zgodzę, nic nie pokazał ale i nie został pojechany w tej płaszczyźnie. Trzymajmy się faktów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Pewnie dla ludzi odniesieniem jest Werdum, Maia itp to sie nie ma co dziwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Pewnie tak, chociaż Maia ostatnio nie błysnął
Pamiętam jego walkę z Shieldsem jakby to było 10 minut temu z racji tego:


kurs łączny ponad 12 był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile postawiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Dużo

jak oglądałem live tę galę to myślałem, że mnie trafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha no domyślam sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inauguracja

Następny temat

Dieta dla zawodnia Muay Thai/ Krav Maga !

WHEY premium