SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ręce łamią, nogi urywają, ciosami wroga do snu odsyłają. SW spam!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
na początku było fajnie, bo Palhares szybko zrobił swoje a Kim pięknego dzwona wyj***ł temu nadętemu Erickovi no ale Maia...
Bo on sobie liczył, że trzy z czterech pierwszych rund wygrał i czekał byle do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shields to solidny zawodnik, jak widać po kursach nawet bukmacherzy go zlekceważyli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Nie no wiesz Rabitt, może faktycznie JDS jako przykład nie był najlepszą decyzją. Chociaż ciekawi mnie to, że gdy pojawiło się info nt. otrzymania czarnego pasa przez Juniora to większość działu mma buczała, że to z powodu jego sukcesów w UFC a nie faktycznych umiejętności w parterze, także jak widać zdanie u niektórych osób zmienia się baardzo szybko

W ogóle troszkę to dziwne, że w grapplingowym spamie główną dyskusją są zawodnicy mma No ale lepsze to, niż pusty spam

Zmieniony przez - Sepko w dniu 2014-01-26 17:16:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
barnett w ogole nie trenowal bjj, a nikt umiejetnosci mu nie ujmie, to jest tylko pas, a sama dyskusja jest dziwna, a dla wspomnianych januszy to w ogole nie ma sensu i jest niezrozumiale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spam to spam, można tu dyskutować o wszystkim i o niczym byle na poziomie oczywiście.

N
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
nie o to mi chodzi, chodzi mi o sens takiej rozkminy, nad wartoscia czarnych pasow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Też nie rozumie o co to lekkie spinanie pośladów Po prostu ciekawiła mnie opinia reszty użytkowników nt. tendencji do nadawania pasów na podstawie innych cech, niż faktyczne umiejętności danej osoby.

Musisz mi wybaczyć, ale nie jestem chodzącą "alfą i omegą", i raczej nie będę poruszał tematów typu "czy przegrana zawodnika wynika z faktu, iż 3 miesiące przed walką zdechł mu chomik" itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Santiago coś ostatnio kozaczy na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
chcesz sie doigrac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co za tupet, patrzcie na niego no
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inauguracja

Następny temat

Dieta dla zawodnia Muay Thai/ Krav Maga !

WHEY premium