SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ręce łamią, nogi urywają, ciosami wroga do snu odsyłają. SW spam!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
kurde, mi to zakładają często ostatnio, straciłem jakoś wyczucie przez przerwy i ciągle wpadam w boczną próbuję wyjść i baseball
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
SiwY, właśnie to też ćwiczyliśmy ale jeszcze mi nie wyszło na sparingu. Chodzi mi o takie, gdzie z bocznej skręcam się do ushiro-Kesa-Gatame czy jak to się zwie, wyciągam sobie kimono zza pasa, wkładam do buzi żeby przełożyć (jakkolwiek dziwnie by to nie brzmaiło) obracam się do zwykłej Kessy i przekładam swoje kimono wzdłuż szyi przeciwnika, a potem trzymając kręcę się w stronę 69 a jak jeszcze nie klepie to do bocznej z drugiej strony i duszę go swoim kimonem. :D spróbuję znaleźć na YT to wrzucę. Ale kurcze duszonko zaskakujące, jak jeszcze go nie znałem i sparowałem z trenerem to jak mi je robił to w sumie nie ogarniałem co się dzieje. ;P

Zmieniony przez - Levus007 w dniu 2013-01-01 12:15:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




nowy rok nowe wyzwania, zdrowia i formy życiowej panie i panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Wzajemnie! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Kur...! Kur...! Kur...! Muszę opuścić dziś trening przez chorobę! :( Masakra! Pocieszcie mnie jakoś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
A ja dzisiaj wróciłem na matę po 2 tyg. przerwy, wszystko fajnie szło, spary wygrywałem i na sam koniec w ballachę z gardy się wdvpiłem, żesz ja pier**le
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Bywa ;P Ja się na zawodach złapałem w trójkąt 5 sek po tym jak gościa przesweepowałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
No trudno, świat się nie kończy, trzeba poćwiczyć i iść się odegrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Btw. co byście na moim miejscu zrobili. Mam dość intensywny katar i czasami zdarza mi się kaszlnąć. Czy jak dziś pójdę na kicka jest duże prawdopodobieństwo, że będę miał tydzień z głowy? Bo w zasadzie bardziej mi zależy na jutrzejszym treningu BJJ :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inauguracja

Następny temat

Dieta dla zawodnia Muay Thai/ Krav Maga !

WHEY premium