SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ręce łamią, nogi urywają, ciosami wroga do snu odsyłają. SW spam!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak ktoś ma 2 treningi w gi dziennie to tak, z dnia na dzień może wyschnąć ale czasem nie do końca. Jak ktoś dzień w dzień trenuje w gi to tak, dwa mu sie przydadzą. Ja tam gi robie raz/dwa w tygodniu więc tak czy siak mam jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Niestety nie kazdy ma czas na dwa treningi dziennie. A kimono szybko wysycha po treningu jak sie rozwiesi od razu na grzejniku lub latem na dworze. Do prania daje raz na miesiac przy 2 treningach w gi tygodniowo i nie smierdzi. Za czesto prac tez nie dobrze bo sie skurczy.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Ja przez miesiąc tyrałem 9 treningów tygodniowo w jednym GI bo z finansami kiepsko było, w końcu zainwestowałem w drugie bo fakt... śmierdziałem na macie :P

Zmieniony przez - Levus007 w dniu 2014-02-09 18:55:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
dobrze że miałeś chociaż jedno, niektórzy chodzą na treningi bjj po pół roku i więcej a gi nie mają bo drogie a śmigają w ciuchach stoprocent czy rpk gdzie sama bluza kosztuje pewnie ze 200 zł

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Judoga kosztuje 120zł :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Sa ludzie co kupuja malucha, a sa tacy co odkladaja na mercedesa

Tez mam tanie kimono Dragona ktorego prawie nie uzywam, i mam Keiko w ktorym smigam na kazdy trening, roznice czuc od razu. Ale rzeczywiscie zauwazylem ze w grupie poczatkujacej sporo osob walczy w spodenkach i koszulce na submission i na bjj od dluzszego czasu.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Ja teraz kupiłem tatami i jest nieporównywalnie wygodniejsze do judogi nota bene z dragona ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
gdzie w Polsce można kupić Keiko? swojego czasu zastanawiałem się nad kupnem ale nie mogłem znaleźć

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie wiem. Ja mam z Brazylii.

Ale jak gdzies dostaniesz to warto kupic moim zdaniem, jestem bardzo zadowolony.

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2014-02-10 21:22:40

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ma ktoś gi Venuma może? Albo kogoś w klubie co ma, bo mnie ciekawi jak z ich rozmiarówką.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inauguracja

Następny temat

Dieta dla zawodnia Muay Thai/ Krav Maga !

WHEY premium