SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ręce łamią, nogi urywają, ciosami wroga do snu odsyłają. SW spam!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak pytam z ciekawości czy jakiś sensacji nie było, w sumie wyniki będą to sobie popatrze

Fakt, że z grapplingiem jak z seksem, lepiej uprawiać niż patrzeć ale jest dużo ciekawych walk, zwłaszcza w submission no i na żywo zawsze emocje jak znajomy walczy są.

Levus może nieśmiały chłopak i wstydliwy bardzo

Kurde, własnie mnie wyrzut sumienia ugryzł, że wtedy rano nie przyjechałem Ci pokibicowac w kwietniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
widzisz, ja na Twojej walce dzielnie stałam przy barierkach i sie darłyśmy z Saideczką... taki z Ciebie kolega

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo wróciłem dzień wcześniej o 24, i jak sie kładłem to stwierdziłem, że budzika nie nastawiam żeby sie wyspać i żeby power był - a tu ch** z tego wyszedł i powera i tak nie było żebym wygrał, to bym wyrzutów nie miał

Ale spoko, w nowym roku wygrywamy wszystko i wracamy z zawodów z medalami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja tak samo. Identyczne postanowienie. Noga odrośnie to zaczynam nak***iać na full
Ej ogólnie jak myślicie jakbym oprócz treningów bjj i mma we Wroxgymie chciałbym sobie poprawić stójkę Puncherze to by któryś z trenerów lub ziomków mógł mieć mi za złe, że trenuję w 2 klubach jednocześnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to chyba zależy od relacji pomiędzy klubami - popytaj sie trenujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Widziałem, że jeden zawodnik RGC trenuje też w Puncherze. No ciekawe to jest. Jeszcze o boksie myślałem, bo lepiej mi to wychodzi niż muay thai. Rzadko używam kopnięć w sumie i tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Noooo tak Seba, może jeszcze na mnie zwal, że nie było Ciebie na walce Marty, bo ja Ci spać nie dałam

Nooo też mam postanowienie wracania z zawodów z medalami Tylko już w nieco innej dyscyplinie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Seba, ja bym polemizowała z tym zdaniem. że mata najlepsza na wszystko, też tak myślałam, ale od kiedy nie mogę trenować i tylko od czasu do czasu zrobię trening z kolegami na wolnej macie tak dla funu, to zmieniłam zdanie - każdy taki trening kosztuje mnie przeryczenie całego wieczoru w poduchę, oglądaniem walk z zawodów judo i motywujących piosenek i przechodzenie do histerii

Ale...
"jak Ci smutno, jak Ci źle, idź na matę, wyżyj się"

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Noooo tak Seba, może jeszcze na mnie zwal, że nie było Ciebie na walce Marty, bo ja Ci spać nie dałam "

O właśnie!


Nooo też mam postanowienie wracania z zawodów z medalami Tylko już w nieco innej dyscyplinie

Jednak czy dalej w mózgu burza?



Do tego, że mata najlepsza na wszystko, trzebaby dodać adnotacje, że na wszystko prócz kontuzji uniemożliwiającej trenowanie na macie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Trochę burza, ale nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała
Tylko porażka będzie mnie psychicznie sporo kosztować

Na chama trenować mogę, ale jestem już w takim wieku i mam taką wiedzę, że po prostu szkoda mi zdrowia.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inauguracja

Następny temat

Dieta dla zawodnia Muay Thai/ Krav Maga !

WHEY premium