Mr. Olympia Big Ramy zmierzył się ostatnio z Larrym Wheelsem w pojedynku siłowania się na rękę. Starcie odbyło się na siłowni B1 Gym w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W filmie na Instagramie widać, jak Big Ramy zręcznie pokonuje fenomenalnego siłacza Larrego Wheelsa. 

Wheels jest trójboistą siłowym, ale próbował także swoich sił w kulturystyce i jako strongman, a ostatnio też siłuje się na rękę. Big Ramy z kolei zdominował scenę kulturystyczną w Olimpii w 2020 i 2021 roku. Ma jedną z największych sylwetek w branży, a teraz pokazał, że oprócz wielkich mięśni jest też bardzo silny. Nie często widzimy Big Ramiego w publicznych występach, więc dla jego fanów pojedynek w siłowaniu się na rękę był miłą niespodzianką. 

Larry Wheels i Big Ramy dość mocno różnią się wagą i gabarytami, co na pewno miało wpływ na ostateczny wynik. Chociaż znamy przypadki, że niekoniecznie siła musi iść w parze z wielkością mięśni. Jako zawodowy kulturysta, Big Ramy powinien zachować szczególną ostrożność podczas tego typu czynności, aby uniknąć kontuzji, które mogłyby go wykluczyć w treningów. Na filmiku widać, że Wheels wyglądał na zrozpaczonego podczas pojedynku, a gwiazda kulturystyki wyglądała na niewzruszoną po wygranej. Myślicie, że będzie rewanż?

Komentarze (6)
Possible

Szczerze powiem, że jestem trochę zdziwiony . Wheels uchodzi za naprawdę silnego gościa, w siłowaniu się na rękę oczywiście to żaden zawodnik, ale składał się z najlepszymi na świecie w armwrestlingu. Oczywiście w ramach sprawdzenia się , czy też autopromocji, ale naprawde wypadał przyzwoicie na tle zawodowców. . Tutaj przegrywa z kretesem ( o ile to nie fake ) z kulturysta, również silnym, ale jednak nie szukającym wyzwań siłowych jak Larry. Dodatkowo, z tego co wiem, w składaniu sie na rękę pokonał go również Winklaar. Rozczarował mnie gość, a Ty pozytywnie zaskoczył.

1
Possible

A Ramy pozytywnie zaskoczył, miało być

0
VeeX

wygląda na ustawione, Larry by go raczej na spokojnie rozłożył.

0
spejson94

Po co robicie z ludzi idiotów? Larry wyraźnie na końcu mówi że to zrobione dla fanu i że nie narażałby Ramiego na kontuzje…

1
_GANGSTA_

Nie kupuje tego.Chyba pod publike.

0
rarytas1

Panowie z siłowaniem na rękę całą robotę robi dźwignia. Jeszcze jak nie chodziłem na siłownię miałem zero siły i łapę chudą jak patyk rozkładałem każdego więc jest ogromna szansa na to że Ramy ma dźwignię a Larry może ćwiczyć kolejne 50 lat i nigdy w tym boju nie zbuduje mocy. Ja gdy rozkładałem każdego nie miałem siły w żadnym boju

0