SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemiana Sylwetki 2013/Podsumowanie mika

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4069

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez obliques z działu Ladies droga do formy i edukacja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582


PODSUMOAWNIE

Będzie dużo rozkmin, narzekania czemu nie widać efektów i jeszcze więcej rozkmin

Niecierpliwi proszę zejść niżej

Zaczynam

Dziękuję OBLIGUES za ułożenie treningów i opiekę
Dziewczynom za mega miłą konkurencję fair play
Miśce, że podtrzymywała mnie na duchu swoimi PW (dały mi do myślenia ) i za spotkanie
M za to, że mi ciągle powtarzał 'rzuć to w cholerę'
I sobie, że wytrwałam amen


Formy życia to ja już w tym wieku nie zrobię bez extra suplementacji ale mnie to wystarcza byleby nie być stetraczałym flakiem

Ciągle się czegoś uczę nt diety, ćwiczenia no i o sobie
Te pół roku dało mi chyba więcej niż poprzedni rok
Po pierwsze to ja już dawno wiedziałam, że dieta to podstawa amen.
Po drugie nauczyłam się w końcu ćwiczyć chociaż nie cały czas się uczę ale czasami rywalizacja mnie gubiła i staram się brać więcej bo bałam się pipkowatości i tutaj wiem, że to ZUO
Człowieku ćwicz zgodnie z techniką ciężarami na jakie możesz sobie pozwolić, czytaj z głową

Pierwszy cykl to wariacja i mordercze treningi. Nie wiem może Iza chciała wyplenić słabeuszy
Drugi cisza przed burzą w cyklu 3
Czwartego już nie pamiętam ale ciężko było
A piąty jak zawsze I law odwadnianie
Na poważnie każdy cykl był inny i nie da się porównać tej przemiany z poprzednią. Która mnie dała większy wycisk? Chyba nie umiałabym wybrać ale LUBIĘ TO!
I nawet nie chodzi o rywalizację bo wszystko robimy dla siebie ale po prostu w większym gronie raźniej

Dobra teraz konkrety

DANE

wiek: prawie jak rozmiar bz
wzrost: 168cm

WYMIARY:
było/jest
cyc: 86cm/84cm
pod cycem: 74cm/73,5cm
talia: 64cm/62cm
pępek: 76cm/74cm
pod pępkiem: 80cm/76,5cm
3d: 93cm/90cm
udo najszersze (L/P): 54,5cm/55cm//53cm oba

MAXY: tja
SQ 55kg/60kg
WL 37kg/bz
WŻ 26kg/27kg
MC 74kg/77kg

DIETA
Na początku 1700 kcal BTW 130/60/170
a potem ... to już bida z nędzą
ale po pierwsze to nie leciało jak głupie co mnie dziwiło
a po drugie to nawet dało się przeżyć i ćwiczyć co też mnie zdziwiło

CEL
Niezmiennie poprawa
sylwetki
, kondycji i osiągów

fajny miałam cel no to chyba się udało


Co dalej?
Odpoczynek, urlop a potem wracam bo ta krata to kiedyś k***a musi wyjść

Zdjęcia
Zyebałam odwadnianie więc trochę kicha







coś dodatkowo ale nie ma czym szpanować







dziękuję za uwagę

Zmieniony przez - mika w dniu 2013-06-23 12:16:32

If you change nothing ... nothing will change!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Mika ja ty efektów nie widzisz, to do okulisty idz
Jedrnie się zrobiło, brzuch wsysło No i tyłek mi się podoba
Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
No nie marudź. Jędrnie jest, wessało brzuszek. Zdjęcie bokiem wymiata

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Mika też tak miałam jak za pierwszym razem patrzyłam na zdjęcia porównawcze, że nic nie widziałam, ale jak spojrzałam drugi raz to już było lepiej i wiedziałam że nie zmarnowałam czasu. U ciebie jest podobnie, efekty widać i to bardzo, masz piękna smukłą sylwetkę o kobiecych kształtach, talia tyłek super!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Nie jesteś sama z tym odwadnianiem Wypracowałaś naprawdę super sylwetkę. Gratulacje

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
idź do lekarza od oczów!
Zmiana pozytywna, brzuch, blecy, bary, pięknie! Gratulacje

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
bardzo ładnie jest, zdjęcie bokiem rządzi Talia marzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Gartuluje ukończenia konkursu

kiedy widziałam Cie na starcie, zastanawiałam się, ile tu jeszcze można dopracować no i jest jeszcze lepiej niż było, masz bardzo piekną figurę do tego widać efekty pracy, podziwiam i zazdraszczam

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Jak to nie ma czym szpanować, a plecy widziałaś? nie no skąd z tyłu są i ten brzuch,
ogromne gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Świetnie wyglądasz! Ciało jędrne , widać różnicę sporą! Gratki!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PODSUMOWANIE PRZEMIANY / UNKNOVVN

Następny temat

PODSUMOWANIE KONKURSU PS 2013/FILONKA

WHEY premium