SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemiana Sylwetki 2013/Podsumowanie mika

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4073

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Mikosiu moja

Zrobiłaś to po raz drugi Gratuluję dotrwania do końca i podziwiam za chęć powtórki z rozrywki

Głupol jesteś z tym "zmian nie widać". Mięsko na plecach ładnie wychodzi; brzuszek i lędzwia odtłuszczone; no i ta talia Proszę Cię
Poza tym, ja Ciebie widziałam i macałam Jesteś drobniutka (nie wiem czy w obwodzie w barkach nie masz mniej niż ja w talii ) i bardzo kobieca Do tego wspaniała, zabawna, ambitna ...
Nie pamiętam dokładnie w którym to było momencie konkursu jak się spiknęłyśmy, ale jeśli nie pamiętasz, to widząc Cię pierwszy raz, stwierdziłam, że wyglądasz na zmęczoną Ten konkurs to rzeźnia, a wiem, że dałaś z siebie wszystko

Z M. tworzycie super zgrany zespół Jedzcie i wypoczywajcie, a jak już wrócisz, to Twoje "w grupie raźniej", głęboko sobie wezmę do serca i zrobię Ci taką grupę, że będzie głośno

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Super wyglądasz! Pupcia i talia... mniam
Gratuluję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Mika Ty potworze ,co Ty z siebie zrobiłaś ....Talia ,że mogłabym Cię objąć palcami rąk i pewnie jeszcze by została wolna przestrzń .Jest pięknie ,eterycznie ...a udami to mnie znokautowałas całkiem .GRATY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Mikosia... no piknie jest
Zad jędrny, nogi smukłe ale nie cherlawe, Ramiona śliczne i talia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje!ciężka praca się opłaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64909
No co Ty Mikoosia! Pięknie jest!

Brzuch zassało, wcięcie jest, i bajseps piękny!

Więc racja - nie marudź

“It does not matter how slowly you go so long as you do not stop”

3. Obecnie: FAT OFF- TEST http://www.sfd.pl/Moni__DT__cause,_like_it_:_-t956247-s17.html#post1

2.PRZEMIANA 2013: http://www.sfd.pl/Konkurs\_Moninkaaa-t933927.html#post7

1.Początki: http://www.sfd.pl/Moninkaa__REDUKCJA-t883490.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
gratuluję! pięknie Cię wysmukliło (choc smukła już byłaś, to jednak pokazałaś że mozna jeszcze bardziej sie wysmuklić ) masz piękne proporcje i ciało iście plażowe I masz się nim chwalić! i jędrna jesteś jak brzoskiwnka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwiewna i eteryczna plecy, ramiona bardzo ładne, brzuch super :) jesteś taka smukła jak piszą laski :) no i gratulację ukończenia konkursu! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Dziękuję bardzo wszystkim za komentarze

po nich to nic tylko zapyerdalać
i plus 1000 do zayebistości

Zmieniony przez - mika w dniu 2013-06-23 15:58:20

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PODSUMOWANIE PRZEMIANY / UNKNOVVN

Następny temat

PODSUMOWANIE KONKURSU PS 2013/FILONKA

WHEY premium