SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 451904

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290568
tak jak masz napisane na ulotce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1962
antonek zerknij na maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Witam,
pytanko - jaki PH najmniej ryje flaki i najbardziej efektywny jest jeżeli chodzi o przyrost masy mięśniowej.
Wiem, wiem, wszystko jest w tym temacie wcześniej, ale on ma 250 stron żeby zgłębić tą całą wiedzę musiałbym spędzić przed kompem z 2 tygodnie a czasu brak, trzeba by było już coć kupić
Z góry dzięki za odp.
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
w pierwszych 20 stronach zostalo wszystko powiedziane, poźniej to tylko powtórki.

daj ankiete albo czytaj 20 pierwszy stron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2936
Epi, Mega-zol, Mega-trn-nie ma po nich szałóu jak po np. m-drolu ale z opiniu uzytkowników nie ryja zbytnio bebechów

No bull shit!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Dzięki za pomoc, zapoznam się jeszcze z literaturą z pierwszych 20-tu stron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Sorki, że post pod postem, ale znalazłem coś takiego i ciekawie brzmi opis, czy warto brać jakieś nowe, nieznane PH?

Oxanavar

Silniejszy Od Testosteronu!





Oxanavar to najnowszy anabolik, który sprowadza do parteru wszelkie dostepne dotad pro hormony. Zaprojektowany by powodowac potezne przyrosty muskulatury z ograniczeniem skutków ubocznych charakterystycznych dla pro hormonów poprzedniej epoki. Jako jedyny pro hormon Oxanavar wykazuje tak potezne wlasciwosci anaboliczne przy minimalnych wlasciwosciach androgennych. Multi receptorowe oddzialywanie tego hormonu powoduje potezny wzrost poziomu testosteronu przy jednoczesnym tlumieniu dzialania estrogenów. Formula Oxanavar charakteryzuje sie najnizszym, sposród wszystkich dostepnych pro hormonów, wplywem zaburzajacym gospodarke hormonalna. Oxanavar to pro hormon, który wyraznie wyróznia sie sposród innych anabolików.





Charakterystyka produktu:

Bardziej anaboliczny niz czysty testosteron

Potezny wzrost beztluszczowej muskulatury

Podwyzsza poziom testosteronu, tlumi estrogeny

Sprzyja sprawnosci seksualnej i wysokiemu libido

Potencjalne wlasciwosci zwalczania ginekomastii

Zmniejszony efekt zaburzenia gospodarki hormonalnej

Solidne, bardziej trwale efekty przyrostu suchego miesnia







Sposród wszystkich dostepnych pro hormonów Oxanavar wyróznia sie zdecydowanie najwyzszym wskaznikiem Anaboliczno-Androgennym (A/A). Oznacza to, ze wykazuje potezne wlasciwosci anaboliczne przy minimalnym oddzialywaniu androgennym. To cecha, która czyni go bardziej atrakcyjnym anabolizerem niz czysty testosteron. Porównujac takie same dawki substancji aktywnej wykazuj on wiekszy potencjal przy jednoczesnym zminimalizowaniu negatywnych skutków androgennych. W praktyce oznacza to, ze powoduje maksymalna hipertrofie wlókien miesniowych przy minimalnych skutkach ubocznych wynikajacych ze stosowania wysokich dawek androgenów. Mozesz zapomniec o przetluszczajacej sie skórze, utracie wlosów, czy wypryskom na twarzy i plecach. W porównaniu do innych pro hormonów nie wykazuje tak silnych efektów utwardzenia sylwetki, jednak nie powoduje tez efektu zatrzymania wody. To optymalne zrównowazenie przyrostu czystego miesnia, sily i wytrzymalosci.





Stosowanie zewnetrznych form testosteronu, czy jego pochodnych wiaze sie zazwyczaj ze wzrostem poziomu estrogenów. W pewnym sensie sprzyja to przyrostowi wagi ciala, jednak skojarzonej ze wzrostem poziomu tkanki tluszczowej i zatrzymaniu podskórnej wody. Oxanavar nie tylko nie powoduje negatywnych skutków estrogenowych, ale wykazuje wrecz wlasciwosci antyestrogenowe. Jego specyficzna molekula wiaze sie z receptorami dla estradiolu, co stanowi potencjalne wlasciwosci tlumienia juz istniejacej ginekomastii. Ta sama wlasciwosc daje mozliwosc redukowania poziomu tkanki tluszczowej i nagromadzonej w tkance podskórnej wody. To cecha, która wyróznia go sposród reszty anabolików. Stosowanie Oxanavar nie daje tak drastycznych przyrostów jak pro hormony wykazujace pewne wlasciwosci estrogenowe, jednak efektem jest miesien o znacznie lepszej jakosci, bez efektu „napuchniecia”.



Dodatkowym atutem Oxanavaru jest zmniejszona ingerencja w uklad hormonalny. Blokada wytwarzania endogennego testosteronu jest w tym przypadku znacznie mniejsza niz przy stosowaniu superdrolu. Substancja czynna tego pro hormonu daje mozliwosc utrzymania stale wysokiego poziomu LH i testosteronu, dzieki czemu zmniejsza sie ryzyko blokady po cyklu. Nie zaburzanie HPTA (osi podwzgórze-przysadka-gonady) sprzyja utrzymaniu wysokiego poziomu libido i optymalnego samopoczucia w trakcie stosowania. Zmniejszony poziom supersji wlasnych hormonów ma kluczowe znaczenie dla trwalosci uzyskanych efektów. Spadki masy po cyklu wywolane zmianami w naturalnej gospodarce hormonalnej zostaly ograniczone do minimum.







Informacja Zywieniowa

Wielkosc Porcji: 1 kapsulka

Ilosc Porcji w Opakowaniu: 90



Ilosc w Jednej Porcji:







2a, 3a-epithio-17a-methyletioallocholanol






10mg

Producentem jest Kilosports
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
Mam kilka pytań dotyczących cyklu na PH.
Otóż mam po jednym opakowaniu Mega TRN i Mega Zol i nie wiem czy jeszcze coś dołożyc do tego. nie chodzi mi o jakieś ekstremalne walenie na mase. To pierwsza sprawa. Druga to pytanie o osłonę do takiego cyklu. Chodzi mi o to czy stosowac tak złożoną jak opisana gdzieś w okolicach 150 strony składającej się z kilku produktów czy wystarczą dwa ,trzy? Trzecie pytanie to odblokowywanie.Wiem że jest to kwestia doświadczenia ,a ja nie posiadam żadnego jeśli chodzi o zażywanie czegokolwiek oprócz odżywek. Opinie na temat clomidu są podzielone a ja nie planuje cyklu dłuższego niż 6 tygodnie. Tak czy owak będę zobowiązany za wskazówki!

I'm sick of Your dickatry...do your pulleys right.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
psycho. oxanavar to zwykłe epistaneczyli to samo co e-stane, epithin E. i w pudelku jest 60kap a nie 90 tak jak w opisie podano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
THX tomczers17. Pytanko jeszcze jedno, troche Was tu pomęcze :P z tego co wyczytałem na pierwszych 20 stronach najlepszy na pierwszy rzut byłby m-drol. Czy jeśli w opakowaniu jest 90 tabsów to starczy na dwa cykle? 1-2 1kaps; 2-4 2 kapsy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium