SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 451776

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
H Drola zacznaj z metką razem, w dawce 2 kaps ed. Po zakońćzeniu metana możesz w miarę potrzeby dodać 3 kapsa ed.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
ok, dzieki za opdowiedz...

probowal ktos kiedys Liquid Masterdol z LG Sciences?
warto kupowac czy lepiej zainwestowac w cos pewniejszego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7357
a jak zblokiem po h-drolu?/mocno blokuje ??

ONLY GOD CAN JUDGE ME!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji. Zasadniczo nie powinien mocno przyblokować, ale jak będzie - przekonasz się sam.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1959
jaki cykl proponujecie do 400 zl na Ph , ps. kupowal ktos juz z USa jezeli tak to czy poleca i jakie strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
zalezy jaki masz cel cyklu, ile lat, staz etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 229
ja zakupiłem opakowanie trenadrolu i spawna,zaczołem to jesc jednorazowo.. po 1 kap trenadro i po 2 kap. spawna.bez zadnych osłonek/nic o nich nie wiedziałem,jestem poczatkujacy,dopiero co sie zarejstrowałem na forum/.po 10 dniach nabrałem 5,5kg.i postanowiłem odłozyc trenadrol bo cos mnie zaczeło bolec w lewym boku pod zebrami..teraz ciagne na samym spawnie,3 kap.dziennie i do tego zaczołem jesc hepatil..ale stoje w miejscu z waga,to chyba po trenadrolu dostałem takiego kopa.mysle ze skoncze spawn,odpoczne z miesiac i zapodam trenadrol..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
achilles81 IMO nie że się czepiam, ale podejście z dvpy...


zapewne brak diety (więc brak przyrostów)
brak osłonek - wątroba niby ok ale ma się ją tylko jedną i za kilka lat możesz mieć problem

nie rób niczego, dopóki nie masz wiedzy na temat środków i zapewnionej minimum profilaktyki na cyklu.

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 229
przyrost był poczatkowy w 10 dni 5,5 kg.siła tez sporo poszła..diety nie prowadze bo mi czas na to nie pozwala,ale odzywiam sie dosyc dobrze.. 3,4 posiłki dziennie..z rana nabiał a pozniej ryz z miesem lub kurczakiem.. Wiem ze masz racje bez konkretnej diety za wiele nie zdziałam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1959
wiek 20 lat
staz 3 lata
wzrost 180
waga 74
dieta - staram sie jak moge ;)

moim celem jest sila oraz suchy miesien.
Prosze o pomoc w ulozeniu cyklu z Ph do 400 zl to bedzie moj 1 taki cykl , oraz z jakimi suplami moge to laczyc, co na oslone watroby itp, i co z odblokowanie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium