SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 451794

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
e-lite rezun o underach nie mowilem nie bralem jeszce i raczej nie dotkne wole towar drozszy i pewny chociaz coraz mniej tego i tak szczerze mowiac bralem roslem wygladalem zaje.biscie wyjechalem do wloch slonce upaly masakryczne praca 0 diety nie bylo czasu po 2 latach bez silki waga 75kg spadlo prawie wszystko zxalamka tyle kasy sie poszlo ***a.c i wysilku itd i moze zdrowia bo stawy u nog szczegolnie kolan troche daja znaki czasami teraz tylko suple od roku i waze 81kg wrocilem troszke do formy kusi mnie znowu na ssa ale jakos daje rade jak narazie to tyle mojej historyjki
teraz najmocniejsze co wziolem i suuper efekt pompa na maksa i samopoczucie to animal test pak 5kg teraz kupie dwie puchy apropo uwazacie ze ta przerwa 7 dni musi byc po cholere ona ???
pozdrooo

Zmieniony przez - MACIEJA21 w dniu 2008-07-19 23:22:14

Zmieniony przez - MACIEJA21 w dniu 2008-07-19 23:27:53
1

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14215
ja dodam swoje zdanie
bralem s-drol i h-drola z fast action zza oceanu - dziala za***sice, sila z treningu na treing skacze i to fest, ale juz po 2tyg mimo oslony, padaja bebechy i 'backpumps' - to co na 1 stronie opisal MagnuS600 "przy zwykłych, codziennych czynnościach potrafi aż do bólu spompować prostowniki pleców co jest bardzo nieprzyjemne.." - teraz mam odpowiedz bo pamietam ze nie widzialm skad sie to bierze, czy zle spania, czy ze zlej techniki, w sumie jestem pol roku po tym cyklu a te plecy jeszcze czasami daja o sobie znac

pytanie przyszlosciowe w jakich dawkach ile dni odblokowywac sie clomidem po ph?

Zmieniony przez - marrak9ch w dniu 2008-07-20 11:02:03

...:marrakech adventure:...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
Don, mialem na mysli jakiś cykl na którychś z tych środków a nie na wszystkich , więc luz.
w każdym razie dzięki wielkie za porady w tym temacie, są bardzo cenne. Prawdopodobnie zrobie cykl tak jak mi polecasz.

W wolnej chwili przejrzę twój temat testowy (jak już się bedzie dało).

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2008-07-20 14:06:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
no chłopaki opowiadali o tych backpumpach, ja akurat tego nie odczułem. może dlatego, że dawki malutkie brałem.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 853
powiedzcie mi co bardziej kompie organizm(watroba nerki) co ma lepsze efekty :) mniejsze spatki co bardziej blokuje :)

no więc zastanawiam się nad wzięciem PH następujących
-superdrol - kilosports
-m-drol - CEL
-s-drol - fast action

oczywiście tylko jedno bo po wszystkim naraz to siu... flaczki na wierzch :P mało się orientuje w PH

cel => masa zalanie klatki - klatka była zapadnięta została wyrównana(praca 8 miesięcy) mięsnie klatki nie dochodzą do siebie pragnę masy żeby doszły do siebie chociaż bardziej gdyż nie wygląda to imponująco :) staż na siłowni 18 miesięcy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
te trzy produkty to jeden środek, ta sama substancja aktywna.

Tylko i wyłącznie M Drol z CEL jest produktem pewnym i działającym, zatem właśnie jego polecam.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 853
własnie S-drol ma nieco więcej methasteronu bo 12,5 mg a


hm m-drol to to samo?;P 2a,17a di methyl etiocholan 3-one, 17b-ol=methasteron?;>

czyli m-drol ok dlaczego produkt pewny bo pewny producent?

odblok niestety mam do dyspozycji tylko clomid (nolvadex brak dostepu) i tt 120 caps

osłonka jaka? najlepiej bez recepty chociaż no ... wszystko można załatwić ... ale wole bez recepty

na odblok żeby spadków nie było mam salbutamol + creatine magna power(kreatyna olimpa)

hm cały czas będę brac b6,b12(apteczne i osobno) i cynk(cynk olimp niby m-drol nie aromatyzuje ale... na wszelki wypadek pozatym cynk niezbędny do sytezy białek :) )

wymieniam to bo wątroba od cynku też dostanie

a co z nerkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
czy ph nie ryją bardziej niż klasyczne SAA? bo przecież działają jak koks tylko, że to same orale, nie trzeba się kłuć nimi. jak to jest?

kuszą te kolorowe pudełka

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
to że na etykiecie s drolu jest napisane 12.5g to nie oznacza, że faktycznie tyle tam jest.

Nie rozumiem po co pytacie któryt środek wybrać, skoro po otrzymaniu odpowiedzi każdy jeden wątpi w jej słuszność? mówię na podstawie własnych doświadczeń. Powtórzę ostatni raz: CEL to jedyna pewna firma produkująca klon Superdrola pod nazwą M Drol.

Ja na nerki nic nie brałem.
1

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 853
Don nie śmiałbym kwestionować Twoich opinii wychodząc do ciebie z prośbą o odpowiedź na moje pytanie :)

wiem że ogólnie macie niepewności co do trenadrolu od kilosports i tu moje pytanie czy też coś takiego jest co do superdrolu od kilosports? że np m-drol pewniejszego producenta ma czy coś?

a na wątrobe coś? i czy na zniwelowanie spadków dobrze to rozegrałem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium