SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 451585

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
oba wybory będą dobre.

z innej beczki, obczajcie krótki art:

http://www.ergo-log.com/methoxytst.html

tak właśnie walą w chvja producenci ...

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34924
poprawcie mnie jeśli sie myle - sus500 nie ma grupy metylowej i osłonki nie są konieczne ?? :
Estra-4,9-diene-3, 17-dione, 13-ethyl-3-methoxy-gona-2, 5(10)-diene-17-one 3, 17-keto-etiochol-triene, silymarin extract, TPGS. Chodzi mi o to że nie ma 17a-methyl- o tego zbója chodzi nie ?

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
uzywal ktos z was D-DROL TESTABOLO I BOLD 200??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Musialem wywalic linka z powiadomka..

z pit bula jakie firmy celowac ? jakis omijac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
CEL pewniak. Od nich bym brał. Ja mam epistane z IBE i zastanawiam się czy nie połączyć tego z H-drol. Wszystko właśnie CEL. Mam jeden duży problem. Nie mam dostępu do pewnego odbloku "aptecznego". Znajomy, który miał dostęp do tego wyjechał, a nie wiem czy starczy apteczny. Dlatego chyba zostaną przy epi, który nikogo nie zablokował ze znajomych, którzy jedli. Zarzucę najwyżej Novedex po cyklu.
Teraz szykuje się redukcja bo z takim poziomem fatu jak mom, myślę że nie warto pakować się w ph.


Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-12-22 09:02:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1845
ja brałem superdrol i coś jeszcze a końcówka drol ale nie pamiętam co to było waga poszła 4 kg w miesiąc ,nery bolały,stawy również a to pewnie dlatego ze nie stosowałem ilości ze sposobu używania tylko wrzucałem swoje dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1845
trenadrol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
czyli jkaiwe te dawki treandrolu brlaes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Na allegro pojawił się Metohy-TRN Arli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 127
moglby mi ktos rozpisac jak brac m drola i osolonki takie jak hepatil i livit, na dni treningowe i nietrenigowe , chodzi mi o pore i dawkowanie, mam tez epi ale juz wiem ze dorzucic to w 3 tyg, najbardziej chodzi mi o pore i dawkownaie tego z oslonkami, moze jeszcze jakies oslonki dorzucic?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium