SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 451614

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12309
narazie 8 dzien massdrolu czlowiek troche podpuchl od 4 dnia miejwiecej czuje przyrost sily(na dobrym poziomie), widze pierwsze jakies wycinki. phera-mass za tydzien podlanczam, jak bedzie tak szlo jak idzie to " only PH "


P.S
Mial ktos jakies problemy z zatokami na massdrolu ? w pierwszym podejsciu do niego po 3 dniach dorwala mnie ostra goraczka 40 C przez 3 dni mnie trzymalo, niby zatoki :/ ale wyleczylem (antybiotykiem) i dalej usilnie prubuje to zjesc a pytam bo kumpel tez wcina i w 5 dniu podobnal mial bardzo historie do mojej i niewiem co mam sobie o tym myslec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
ja nie brałem mass drola ale na żadnym ph nie pojawiały się u mnie tego typu problemy. od znajomnych też nic takiego nie słyszałem.

Ktoś wspomniał, że Generic ma mniej towca w kapsie - Phera Max, czyli odpowiednik Phera Mass i Phera Plex ma odpowiednią dawkę. To w Phera Mass jest mniej substancji aktywnej.

Jeśli chodzi o połączenie saa i ph to kolega jechał cykl na propie + epithin e. Bardzo sobie chwalił to połączenie, bo epi redukowało retencję, jaka w pewnym stopniu mu się pojawiała na propie. Jeśli miałoby to być połączenie długiego estru typu enan lub mixu oma/susta to polecałbym dodanie M Drola jako kickstarter

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
powiedzcie jak to jest z tymi prohormonowymi odblokami clomed,novadex xt,Revive T. mozna tym zastapic clomid i nolvadex na normalnym koksie ?? pogubilem sie juz w tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
nie mozna ,tamte to buzzery testy,ktore warto dodac do odbloku aptecznego

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
z takimi buzerkami po cyklach radzilbym uwazac
coraz wiecej wpadek mamy na rynku (podrasowane sklady)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
po cyklu z buzerów testa radziłbym dodawać tylko te w 100% pewne. np. 6 oxo z ergopharmu, novedex XT z Gaspari, albo dobre tribulusy.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prohormony zaje....sta sprawa,mimo wielu nieprzychylnych zdań na ich temat postanowiłem spróbować.Walnąłem sobie cyklik na Superdrolu z kilosports.Cholerstwo jest konkretne-człowiek juz w zyciu sie naimprezował,zalał pałe nieraz,więc myślał,że jak to na wątrobe nie zaszkodziło,to co tam mały krótki cyklik.Moje spostrzeżenia z cyklu nastepujące-siła na ławie około 30 kg do przodu,ogólnie pałer niesamowity,masa przy odpowiedniej diecie około 10kg do przodu,choć troszke zalało przez nadmiar węgli,własnie wycinam
Osiągi niesamowite,jednak sidey też były konkretne,duzy skok cisnienia,choc ja akurat mam ku temu sklonnosci,masakra w moim przypadku jesli chodzi o libido na plus,troszke bóli w plecach,ciezko stwierdzic czy watroba czy nerki,i dosc dziwne jazdy ze spadkami cukru,np jesli rano nie zjadlemporzadnego sniadania,to w pewnym momencie w pracy musialem leciec zjesc batona albo bo cukier spadal tak drastycznie,ze slabo sie robilo,chyba takie zapotrzebowanie na energie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
bóle w plecach to mogły być te niesławne backpumpsy, ja akurat tego nie doświadczyłem.

U mnie libido zerowe, szczególnie w końcówce cyklu.

Jakie dawki brałeś?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli jakie proponujecie najkorzystniejsze połączenie ?

mysle juz nad kolejnym cyklem z PH ale 6 tyg , połaczyc 2 jakies srodki , myslalem o phera massie albo mass drolu 1-4tyg i trenadrol od 3-6 lub 2-6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsze 5 dni po jednej kapsułce,pózniej cały cykl po dwie i na ostatnie pięć dni znowu zszedłem na 1,nie wyobrażam sobie bomby po 3dlatego nie brałem wiecej,bo chce jeszcze kiedyś powtórzyć cyklik i nie chcę zaczynać od takich dawek...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium