SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 452058

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290572
essentiale forte/esseliv/liv52

Liver Longer (60 tabs) by: ThermoLife - podobno tez chwalony - nigdy nie bralem wiec nie jestem w stanie odpowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Aha ok

Odpowiedź Don Pawsona na pytanie o Monster Pack

"Od Fast Action radzę trzymać się z daleka. Duuużo wody w Wiośle upłynęło od czasu, kiedy prohormony z Fast Action w ogóle działały." - myslę, że wiecej nie trzeba. (20 str tego tematu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
E-stane jest dopiero chwile na rynku, wiec nikt tego jeszcze nie stosował, ale znając CEL, powinno smigac tak jak epistane.

a w tym monster packu to pewnie tylko ta kreatyna i arginina działają. ogólnie ja bym nie ryzykował kasy

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
monster pack - nie skomentuję

m drol+venom - nie widzę przeszkód. Ale sens takiego kombosa jest uzależniony od celu i warunków fizycznych użytkownika

e-stane - nie znam opinii, ale powinno być elegancko, w końcu to CEL. Tylko niech co poniektórzy mędrcy na allegro nie kupują tego środka

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Noo już mam cały cykl redukcyjny zaplanowany

Cykl: m drol + osłonka (liver detox..)
Odblok. Epithin-E*, clomid i profilaktycznie liver detox..

* - Epithin może zastąpię jakimś stackiem kreatynowym np. xpand lub storm. Ale to jeszcze zobaczę jak będę stał z $$

Do tego oczywiście dieta redukcyjna

A teraz trzeba się wziąść za zbieranie pieniędzy Bo z 450-500 zł potrzebne :/


DON PAWSON a co masz na myśli mówiąc o warunkach fizycznych? Sprzęt?


Zmieniony przez - KAROL_PL w dniu 2008-10-06 19:04:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
m-drol w wieku 18 lat?
bardzo, bardzo niemądrze!
miałes chociaz panne raz?
zablokuje Cie, namiesza w hpta,
potem clomid??
nie mówiąc o flakach/

venom plus dobry stack w zupełnosci wystarczy.

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
pomijając masakryczny blok i zjechane flaki to w tak młodym wieku moze naprawde popieprzyc ukłąd hormonalny.
ryzyko jest gigantyczne wiec nawet nie mysl o tym.

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
blok jest kwestią indywidualną ... pisalem o tym nie raz . PO trenadrolu ja i kumpel reagowalismy inaczej . Mnie blok zlapal delikatny a kumpla nic . wiec na prawde jest to kwestia indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
KArol ty drzyj zelówy do przedszkola, a nie za prohormony się bierzesz!!! epithin e na odblok? takich mądrasków to ze świecą szukać...

Mówiąc warunki fizyczne miałem na myśli wzrost wagę, wymiary i poziom tkanki tłuszczowej.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium