SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 450178

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Dokładnie, blok to kwestia zupełnie indywidualna.

Jak w tym temacie już było pisane: jeden ma po M Drolu mocno podwyższone libido, inny w ogóle nie dyma, bo się nie chce

To z Black Dragon to jakieś dziwne, nie słyszałem o tym. Patrząc na skład to troszkę podobne do M Drola/Superdrola, ale głowy nie dam. Jakiś biochemik by się przydał

Nawiązując do wcześniejszych pytań: 90kapsów M Drola na cały cykl? Hmmm ja się tego nie podejmuję zresztą po co brać aż tyle, skoro działają dawki o wiele niższe? Przypuszczam, że motywem tego pytania jest fakt, iż ktoś chciałby dłuższy cykl, ale brak floty na drugi środek, np. Epi. W takim wypadku radzę dozbierać finanse i dopiero startować z cyklem.

Kreatynę (osobiście polecałtaki kreatynowe z wyższej półki) po cyklu bierzemy albo równo z odblokiem, albo tydzień przed zakońćzeniem cyklu na ph.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Witam!
Pytanie czysto teoretyczne!

Czy byłby sens ładować m-drol aż do końca opakowania czyli 45 dni po 2 kapsułki i zrobić zejście epithinem po 5kaps dziennie żeby cykl ciągnął się do 8 tygodni. Do ochrony wątroby lecytyna 10 gram dziennie i 3 kapsułki dziennie LiverDetoxifer z NOW.
Pytam czysto teoretycznie, bo nie wiem jeszcze czy mam zamiar się w coś takiego bawić, oczywiście celem cyklu byłaby siła.

Głównie nurtuje mnie czy 8 tygodni to nie za długo dla wątroby, pomimo osłonek, oraz czy m-drol będzie działał aż do 45 dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
po pierwsze to za długo dla flaków, szkoda zdrowia.

po drugie chodzą często opinie, że M Drola najmocniej działa do 3-4 tygodnia, a potem słabnie. Także moim zdaniem szkoda prądu i zdrowia.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
hmm można by było zrobić zejście na jungle warfare, też to jeden z lżejszych ph.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Hern,w Twoim przypadku,krótkie 4 tygodniowe cykle,odpowiednio wkomponowane w okresy przygotowawcze,to IMO bardzo dobra opcja.Osiem tygodni,to już mocne rycie organizmu jeśli mają to być orale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
BL masz na myśli 4 ON 4 OFF?
Najprawdopodobniej coś z tych wynalazków wypróbuję od nowego roku akademickiego, bo ciemna strony kusi

Dsdamian JW to raczej nie będzie dobra opcja, jadłem to i nawet fajnie działało, ale nie wydaje mi się że jest to na tyle mocny środek, żeby schodzić z np z m-drola

Zmieniony przez - hernegild w dniu 2008-07-23 12:02:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
Jw nie ma 17-a więc...

1-4 p-plex
4-8 jw
8-11 m-drol
11-15 jw

jedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 459 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17256
wypadało by conajmniej 6caps JW ed..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
JW ma 17 alfa panowie

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 459 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17256
no to dupa z cyklu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium