SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 448898

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44468
kurani777


https://www.sfd.pl/PH-alternatywa_dla_SAA.-t427463.html


masz wszystko

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1959
dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25709
Panowie jak ze spadkami po odstawieniu m drola ? chodzi mi o cykl oparty tylko na nim . Pewnie byla juz taka odpowiedz ale nie chce mi sie szukac przez 180 stron...

-----
Masa z tobą
-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9732
tak samo jak ze spadkami na saa ,jesli odblokujesz sie poprawnie, bedziesz trzymał miche , dokupisz dobry stack kreatynowy i najlepiej nobooster do tego oraz jakis dobry tribullus , spadków nie powinno być ... mdrol ma takie dobre opinie miedzy innymi dlatego , ze po nim spadkow prawie w ogóle nie ma...

stack wrzuc juz w ost tyg brania drola...

Zmieniony przez - marcinwdz w dniu 2008-11-14 19:02:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290369
nie pisz na przyszlosc takich bajek jak nie masz pojecia

nigdy nie brales, malo wiesz wiec nie pier.dol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44468
mdrol ma takie dobre opinie miedzy innymi dlatego , ze po nim spadkow prawie w ogóle nie ma...




Kurva magiczny środek


Lechu21b pytanie do wróżki...

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9732
"nie pisz na przyszlosc takich bajek jak nie masz pojecia

nigdy nie brales, malo wiesz wiec nie pier.dol"

a jaką bajke tu wyczytałeś? i hamuj troche paluchy bolku antonek, bo nie jesteś na podwórku, ****a troche kultury... i prawie nie znaczy w ogóle.
no nie brałem, ale znam pare osób co brało i spadków nie mieli...
w przeciwieństwie do osób, które braly np. omnadren lub mete...
ale jak wszyscy wiemy , zalezy to od wielu czynnikow(dieta,trening itd.)i co ****a, to , ze ja nie bralem, to zabrania mi sie wypowiedziec?

a Ty king co szydzisz? a myslisz , ze czemu taki popularny ten srodek jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28939 Napisanych postów 62556 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900904
cykl na m drolu solo konczy sie pieknymi spadkami... to co rosnie w 6 tyg spada w 3 a powaznie spadki sa konkretne na m drolu solo zarowno sily jak i masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9732
spadki konkretne...
spadkow konkretnych nie ma IMO , bo i przyrostów nie ma konkretnych, zwazywszy na dlugosc cyklu i brak aromatyzacji (mowie tu o m solo)
powiem tak: znajomi brali,solo, sa bardzo zadowoleni...
waga + 4 kilo ,wymiary do przodu, sila znacznie do przodu...
po cyklu waga sie utrzymala (wiadomo juz nie taka nabita sylwetka) ale jednak nic nie spadlo, jesli chodzi o wage... natomiast zarowno sila jak i wytrzymalosc polecialy w dol , ale nieznacznie.
dlatego napisalem prawie... bo inni znajomi brali inne srodki solo i zarowno przyrosty jak i spadki byly duzo konkretniejsze, a przedewszystkim , bardzo widoczne...
na tym srodku, solo duzo sie nie zrobi, ale tez nie spada to co zrobimy PRAWIE,przynajmniej tak mialo dwoch moich kolezkow, ktorzy w praktyce, nie sa zieloni jak ja...wiec, napisalem co wiedzialem i zostalem pojechany,przeza***istymi postami bez zadnej argumentacji...
sam bede testowal, wiec zobaczymy...

a do Antka to ze nie bralem w zyciu saa , nie znaczy , ze mam zerowe pojecie , po to sa znajomi , sfd itp. zeby czegos sie dowiedziec , zanim sie po cos siegnie (do tej pory nie musialem brac ale caly czas sie ucze,tyle ze na bledach i opiniach innych) i nie mow mi co mam pisac, bo sa tu osoby od Ciebie madrzejsze, ktore nie zwrocily mi uwagi... a Ty tu nie jestes ****a od zrwacania mi uwagi , zwlaszcza , ze nie napisalem niczego co by moglo komukolwiek zaszkodzic...


koniec spamu z mojej strony... sorry za ot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
spadkow konkretnych nie ma IMO , bo i przyrostów nie ma konkretnych, zwazywszy na dlugosc cyklu i brak aromatyzacji (mowie tu o m solo)



powiem tak: znajomi brali,solo, sa bardzo zadowoleni...
waga + 4 kilo ,wymiary do przodu, sila znacznie do przodu...


to z czego są zadowoleni jak nie ma dobrych przyrostów ?
pierd... głupoty i tyle na ten temat...
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Razak??

Wiecej