SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 450241

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 202
w miare znosna jest lecytyna z olimpa 250g za 28zl, wydaje mi sie ze lecytyna to to samo co essentiale. jej 10g przewyzsza znacznie normalne dawki essentiale.

ile ta lecytyna w rosmanie kosztowala?
a co sadzicie o liv52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
paker23 to jedne z saidow mdrola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47639
W Rossmanie 8 zł za 100 gram, Tańsza od Olipowskiej jest z vitalmaxa, 200 gram - 20 zł.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
DROL-D, 4EVER FIT
ANDROSTERONE, AMS
4-AD, AMS
TRENAPLEX, ANABOLIC FORMULATION
HALO-MASS, ANABOLIC FORMULATION
HALO-T 400, ANABOLIC FORMULATION
3 AD, ANABOLIC XTREME

czy ktos zna stosował??

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12773
niedlugo wchodze na 2x epi.
i mam pytanie do osób, które brały taki zestaw.
po jakim czasie czuć, że zaczyna się wkręcać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
mozesz sie rozczarowac.....i nie poczuc.....

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1522
m drola brałem 1 kaps przez 3 dni teraz i potem po 2 kaps ale tylko jeden dzien tak brałem bo strasznie ale to strasznie sie czułem
odstawiam to zdrowie wazniejsze. ale nie wiem po czym mnie tak muli mam nadzieje ze po m drolu

to jest to co lubie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1522
dzis przyjołem wszystkie odzywki poza essenciale, bcaa xtra, carbo vitamin, i omega tylko jedną kaps.
nie było zamulenia. m drol była jedna kapsułka rano i jedna z obiadem

to jest to co lubie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
czarny232
E-stane podobno pomaga w uzyskaniu suchej masy ale tylko podobno bo nie probowalem ale mam zamiar.Na pewno bedzie czescia mojego kolejnego cyklu.Srodkow na efedrynie coraz mniej bo wycofuja a szkoda bo na mnie dzialala pieknie.Ale jak masz jakies klopoty z serduchem,cisnienie itp.odpusc sobie efke radze ci jesli nie chcesz klopotow.Clen tez dobry znow pisze podobno bo znam wielu z mojego otoczenia ktorzy brali i chwalili sobie.Ale znowu sprawa indywidualna, moze nie zadzialac i nic nie zrobisz.generalnie sadze ze powinienes odpuscic PH, SAA i tego typu sprawy i starac sie wycisnac ze swojego organizmu ile sie da na dozwolonym wspomaganiu,moze nieco trudniej ale satysfakcja wieksza.Ja zdecydowalem sie na pierwszy cykl dopiero po 10latach treningu kiedy kompletnie nic juz nie szlo.Ale zdecydujesz sam.Dzieki za maila ,bede mial chwile to sie odezwe na pewno.

Target: Maximum Strength!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
czarny232
E-stane podobno pomaga w uzyskaniu suchej masy ale tylko podobno bo nie probowalem ale mam zamiar.Na pewno bedzie czescia mojego kolejnego cyklu.Srodkow na efedrynie coraz mniej bo wycofuja a szkoda bo na mnie dzialala pieknie.Ale jak masz jakies klopoty z serduchem,cisnienie itp.odpusc sobie efke radze ci jesli nie chcesz klopotow.Clen tez dobry znow pisze podobno bo znam wielu z mojego otoczenia ktorzy brali i chwalili sobie.Ale znowu sprawa indywidualna, moze nie zadzialac i nic nie zrobisz.generalnie sadze ze powinienes odpuscic PH, SAA i tego typu sprawy i starac sie wycisnac ze swojego organizmu ile sie da na dozwolonym wspomaganiu,moze nieco trudniej ale satysfakcja wieksza.Ja zdecydowalem sie na pierwszy cykl dopiero po 10latach treningu kiedy kompletnie nic juz nie szlo.Ale zdecydujesz sam.Dzieki za maila ,bede mial chwile to sie odezwe na pewno.

Target: Maximum Strength!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium