SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 452062

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261570
a tak apropo m1t i superdrola to kumpel bral m1t z underground labs(juz nie produkują) oraz superdrolla z bodajze anabolic-xtreme(cos w ten desen)

po m1t strasznie twardo wygladal + biceps sie podzielil - swietna separacja. To samo waskularyzacja - siateczki naczyn krwionosnych robilo to wrazenie

z superdrolla tez byl zadowolony efektu niestety nie widzilem bo wyjechal zagranice

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
oczywiście że można osobiście odebrać.

O M1T różne opinie chodziły, że bardzo masowy środek, duże przyrosty itp. Ale nie widziałem akurat nikogo na M1T także efektów ocenić nie jestem w stanie.

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2008-07-21 19:21:25

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
M1T teraz podobno wyszło pod inną nazwa...

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12309
jestem ciekawy czy gdzies w sieci mozna znalesc co dokladnie i w jakich ilosciach siedzi w tych kapsulkach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
na jakiej ulicy jest ten pitbull shop?

1910

...
Napisał(a)
Usunięty przez BodyLine za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Ja sam polecam m1t, zmasakrowalo mnie a robilem cykl 2on, 2off, 2on.
Na off walilem 4ad.....
Tylko ze teraz tych cukieraskow nie sprzedaja.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
don pawson jak efekty uboczne te same co przy ssa ???? ty al ezobacz cenowo saa zeby zrobic 6kg miecha troszke cie wyniesie winko i prop no i te klucie wrrr a tu 2 kapsuleczki dziennei 6 tyg i zalatwione ehhe no cena 1 opak 95zl malo ale powaga te same efekty uboczne lysienie prostata itd syfy
to to tylko chyba po to te prohormony aby odpoczac od ssa heeh
pozdroo

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Nastaly dziwne czasy, kiedys to jechali tym ktorzy zarli PH, potem znowu jakas moda byla, jak widac teraz powraca!!!!

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie ma co brac to ph maja wziecie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium