SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 450298

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
nawet barany nie umiecie czytać rozpiski
gdzie on tam napisał że leci 7tyg. m-drol ??

pozatym co do stosowania PH /dawki i czas...

to tu jest wypowiedź człowieka który zagina wiedzą was wszystkich:
Wogole to jest send brac dlugo PH i koksy niz krocej i wiecej.

Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2008-12-11 08:44:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
****a już sam nie wiem - wydawało mi się że ktoś tam pisał o 7tyg ***ania m-drola

z***any mam ten wzrok od clomidu - musze z tym skończyć

"Wogole to jest send brac dlugo PH i koksy niz krocej i wiecej" - co to jest ??

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2008-12-11 09:51:50

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12642
sentencja;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
maximus fakt autor tej wypowiedzi ma wiedze obszerna.ale nikt tu nie mowi ze stosowanie krótkie ph jest lepsze niz dłuzsze.ale mowilem o ph z grupa metylowa i ze długie stosowanie tych srodków moze nie wyjsc na dobre. zreszta autor wypowiediz która cytowales zapewne ci powie ze mdrol to silny metyl i nie nalezy przyjmowac go z innymi metylami w tym samym czasie. nawet zazebiajac. janie mam nic przeciwko długiem cyklom na ph. ale łaczylbym w takim cyklu max 2 ph z grupa metylowa (np mdrol + epi) + jakies bez tej grupy (np bolasteron, mega zol). i wtedy mozna na tym spokojnie leciec i z 10tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Ej, pamięta ktoś na której stronie jest podsumowanie Pawsona po cyklu M-drol + Epi ? Qrfa no nie chce mi się szukać

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Tutaj masz link do strony gdzie są zapisane słowa Bodyline oraz opinie wielu użytkowników sfd nt PH

http://kulturystyka.pl/prohormony-alternatywa-dla-saa-art-by-bodyline/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
to jasne że na m-drolu tak długo nie polecisz...
ale epi i oxa to dosyć "lajtowe" ph dla wątroby...

np. Micz miał przy odpowiednich osłonkach próby wątrobowe w normie po m-drolu...

więc myśle że dla bardziej zaawansowanych taki cykl (m-drol+epi+oxa) jest spoko... zwłaszcza że chronglawe zajadał na cyklu 5kap m-drola no ale wszystko z głową...bo to nie zabawa z oralami

Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2008-12-11 14:38:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
No wszystko jest dla ludzi.

Ale........ 50mg m-drola/dziennie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Yakuza: dzięki, ale mi chodzi o te zdjęcia przed i po cyklu, raz je zobaczyłem i w szoku byłem Chce jeszcze raz w szoku być

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17995
SpAiro_ strona 15..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium