SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 450269

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
czarny232
M-drol faktycznie jest kozak to fakt ale 3-4 tyg zre a potem zdycha,przynajmniej tak w moim przypadku bylo i w nie tylko moim z tego co czytalem.Masz zamiar to czyms zazebic czy solo M-drol? Jesli solo to koniecznie pozniej jakis Matrix kreatynowy,bialeczko,aminoski w duzych ilosciach, oslonki oczywiscie bierz dalej nawet po cyklu.

Target: Maximum Strength!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
czarny no i ? ja na enanie zrobie silowo to samo bez takiego zrycia flakw..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Nio dobrze białko biorę cały czas później zarzucę jak kreatynke san v12 turbo lub cos innego i bialeczko cały czas biorę ja na razie testuje prohormony, ale jestem zadowolony a co byś polecił na rzeźbę i sile po m-drolonie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
czarny232
A czy naprawde masz co rzezbic? Bo sadzac po twojej wadze to jednak mozolnie robilbym jeszcze dobrej jakosci mase.A jesli juz chcesz bardzo to nie uzywajac do tego ani PH ani SAA to dobry spalaczyk np:hydroxycut z muscletech (na mnie dzialal)+bialko+amino+bcaa,generalnie dobrze zorganizowana i przemyslana dieta powinny dac rade.Ale kazdy organizm jest inny i z doswiadczenia wiem ze to co dzialalo na mnie nie bardzo chcialo na innych i odwrotnie takze wiesz jak jest..

Target: Maximum Strength!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
balboa76 ja teraz warze około 89 kg i chce nabierać dobrej jakości masie zastosuje to, co powiedziałeś hydroxycut z muscletech i zobaczymy, co będzie diet tez sobie ustalę będę zmniejszał węgle, o 20gr co tydzień i białko zwiększał do 4 gram i aeroby 3 razy w tygodniu po 30 minut i powinno dać rade, co sadzisz a co byś jeszcze polecił z supli lub saa na sucha mase dobrej jakość stsowałes jakiś dobry cykl, z którego byłeś zadowolony.Tak jak mówisz na każdego może podziałać inaczej, ale zobaczymy jak nie wypróbujemy to nie będziemy wiedzieć metoda prob i błędów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
a co sadzicie o trenadrol ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6495
Panowie u mnie waga 114 kilo i chce zaje..ac superdrola albo m drola co polecacie?? wzrost 186 biceps 48. Panowie pomózcie bo przeszukac ten wasz caly dzian to roku nie starczy a ja czasu mam nie wiele prosba wielka.

can U keep up??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
superdrol = mdrol
czytaj
https://www.sfd.pl/temat427463/ 

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
czarny232
Co do zaglowania weglami i bialkiem to juz musisz sam na sobie poeksperymentowac ja osobiscie nie schodze na diete niskoweglowa bo wysiadam totalnie,mam drzenia rak i nie nadaje sie do niczego,rzezba faktycznie idzie nieco lepiej ale reszta jest do pupy.Tak jak mowie chcesz rzezby to eksperymentuj z dieta i znajdz optymalna dla siebe,oczwiscie mozesz dostac w necie gotowe schematy i je wyprobowac ale nikt nie zagwarantuje ze akurat na tobie to zadziala.Wystrzegaj sie raczej diety czym rzadziej tym lepiej bo to cie nie doprowadzi do niczego.Tylko regularne,dobrze skomponowane posilki,ktore zapewniaja staly przyplyw niezbednych substancji a tym samym zmuszaja twoj organizm do wzmozonej pracy co sie objawia wiekszym spalaniem tkanki tluszczowej wlasnie, w polaczeniu z odpowiednia suplementacja i treningiem oczywiscie.Wracajac do supli to tak jak napisalem wczesniej, nic lepszego nie ma,taki towar jak glutamina,amino,bcaa dzialaja niepodwazalnie i sa dobre zawsze i o kazdej porze :)Ewentualnie mozesz wybadac na sobie jeszcze kilka innych spalaczy (obadaj Lipo6 Nutrex i Cuts II Prolab).No i zostala jeszcze wyzsza liga czyli: PH (ale nie wszstkie dobre na rzezbe),SAA (to samo) lub na koniec extraklasa czyli HGH,IGF1 ale to juz inna bajka.Pozdro.

Target: Maximum Strength!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Epi+ Epi czy Mdrol+epi , co wybrać ? (Mój pierwszy cykl 1 pucha epi)

Co do mdrola to pytanie: wysyfia po tym? i jak sprawa gino ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium