SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 451676

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 214 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15003
to u mnie w 1opakowaniau 89 a w drugim 85 czyli oni tam musza miec chyba maszyny walniete co pakuja kaps do opakowan!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tak mało kto je całe opakowanie M-drola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 853
przecież superdrol,massdrol nie aromatyzuja a m-drol to to samo?

aromataza - konwersja w estrogeny powód ginekomastii od środków saa

progesteronowa - witamina b6 i już nie trzeba się bać?

Zmieniony przez - ghoster w dniu 2008-07-30 18:30:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
M Drol nie aromatyzuje.

Ale gdzieś chyba na anabolicminds była taka tabelka na temat tego jak często i po jakim czasie może się pojawić gino po superdrolu i jego klonach.

Nie wnikam jakie to gino, pewnie progesteronowe. Wiem tylko, że gino nie chciałbym mieć bez względu na jego źródło.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 853
ale ze względu na źródło można stosować profilaktykę...
Progesteronowa
"Witamina B6
200-300 mg wit. B6 dziennie działa zapobiegawczo.
Gdy wystąpią symptomy dawkę podnosimy do 600-800 mg dziennie w 3 porcjach.
Witamina B6 jest inhibitorem prolaktyny (jak Bromocriptine), przy czym jest rozwiązaniem tanim i bezpiecznym. "
źródło www.sterydy.net

Aromataza=>Ginekomastia:
- kosmiczne ilości cynku...hm tak z 40mg jonów.... <== sposób itak niepewny ale stosowany
- antyestrogen - nolvadex - sposób mało sensowny według mnie blokuje tylko receptory estrogenów gdy a teść nadal konwersuje w estrogen zabraknie nolvy i pufff estrogeny wolne i gino może wyskoczyć....
- inhibitor aromatazy(Aromek, Arimidex) - środek w 100% skuteczny (ale skutki uboczne kosmiczne) teść wogóle nie konwertuje do estrogenów (a Aromek podobno nawet potęguje działanie teścia usłyszałem od 1 osoby w temacie która to zapewne czyta ;] )


moje zdanie? profilaktyka dobra sprawa ale są osoby co wbijają ome deke i wrzucają metę iiiii nie wyskoczy gino a są osoby które na mecie dostaną ....

wniosek? NO PAIN NO GAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359


Mnie też brakuje w mdrolu za to w P-plexie są wszystkie.


bede startował prawdopodobnie:

_______ tydz1--tydz2--tydz3--tydz4-tydz5--tydz6-tydz7
P-PLEX---1cap--2cap--2cap--1cap------------------
M-DROL-----------------------1cap--2cap--2cap--1cap

cały cykl profilaktyka + boostery testa, a po 7 tygodniach klasyczne PCT +NO-boost + stacki.



Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2008-07-30 19:15:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
adam gejowskie to troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
Pepsko, ja wiem ze ty kupujesz tylko te suple które ładnie się nazywają i mają ładne opakowania, i jestem w stanie to tolerować, tylko proszę ja ciebie nie spamuj bo póki co temat jest sensowny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze

wydaje mi sie ze b.dobre połączenie ...
ja zapodam mass drola i chyba trenadrol znowu badz epithin-e bo zalezy mi zeby troche spalic smalcu pod koniec kuracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Adam to jeden z najfajniejszych składowo zestawów witamin, świetne dodatki (zawiera m. in. ZMA) i bardzo dobra cena. Osobiście mocno polecam.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium