SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 452205

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
Witam, zaczolem cykl ph + saa i mam pewne problemy ;/ cykl trwa juz 2,5tyg jade m-drol + (liver detox), enan i bold. od poczatku 2 tyg cyklu zaczely mnie tak bebechy bolec ze apetytu wogole nie mam i rano jak wstane zwijam sie z bulu w brzuchu... radzicie odlozyc juz ph ? zamierzalem jechac na m drolu 4 tyg czyli zostalo 1,5tyg do konca. dawka 1-2 tyg - 2 kapsy 3-4 3 kapsy.
dzieki za odpowiedz pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
tak sie wlasnie zastanawiam..

wszyscy narzekaja n sidy na mdrolu.. napierniczajacy brzuch itf..ale tak naprawde nie wiemy co my jemy.. co jest w tych kapsach.. po choj sie bawic z ph ? nie lepiej od razu wskoczyc na saa ? po choj obciazac do tego stopnia caly uklad pokarmowy ?

wg mnie to dobre dla dzieciakow ktorzy przykoksuja raz w roku spuchna na wakacje i po wakacjach /albo jeszcze w trakcie/ sa chuds niz zaczynali.

ile org moze wytrzymac takich substancji ? na tyle toksycznych ?
do tego sprawa odbloku.. jak jeszce przy mocniejszych ph wiadomo ze trzeba sie odblokowac to co z tymi slabszymi? tymi ktore poobno nie blokuja..

odblokuje sie to zaburze moze nie zablokowany org sermami, nie odblokuje sie a podlapie lekkiego bloka tro wiadomo co moze byc..

wg mnie to takie ***anie kotka przy uzyciu mlotka.

tak wiem niektorzy moga napiac - nie chcesz nie stosuj.. ale moze chce ale chce wiedziec w co laduje kase i zdrowie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
Nelson_7 jezeli sie zwijasz z bolu odloz te cukierki i idz do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
odstaw m drola i biegiem do lekarza. To nie ,musi być wynik kuracji na ph, ale sprawdzić trzeba.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
dzis odlozylem mdrola i do lekarza jutro podskocze jesli bedzie nadal zle. to nie pierwsze moje ph a ogolem oralne saa ale takich sajdow jeszcze nigdy nie mialem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
do tego m-drola miales tylko liver detox na osłonkę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
3tyg przed jechalem na esselivach po 6kapsow dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
było trzeba dalej szamać ten esseliv, zwłaszcza podczas cyklu... a liver detox traktować jako dodatek a nie zamiennik... i teraz bebechy na******lają, choć w sumie c*** wie czy to od wątroby idzie teraz... do lekarza trzeba iść



Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2009-01-01 20:08:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
ten bol jest ponizej pepka. w srodku... tak jakby jelita c*** wie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
może przepuklina ? koniecznie do lekarza musisz pójść to ci powie co jest grane bo tak to tylko możemy zgadywać... daj znać co i jak...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium