SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 448872

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1812
spairo uparty jestes!
na m drol i epi jest efekt nabicia miesni co moze ktos odebral za spadek fatu ale watpie by poziom BF ulegl zmianie.

Kobiety kochają zwyciężonych, ale zdradzają ich ze zwycięzcami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
bulldog ty ..... lenwcze masz 259str na kazdej masz rozpisany m drol i superdrol tak ciezko kliknac strone wstecz ?

palenie fatu i jednoczesna masa - fajna sprawa ale tylko odpowiednia dieta i aeroby i raczej nie duzo wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 202
problem lezy w tym ze cieszko jest przeszukac 259 stron, dobrze ze ten post jest, bo to najwieksza encyklopedia. ale niestety cieszka do przeszukania.
czytam strona po stronie. ale indywidualnej opinni tez potrzeboje bo nie wiem jak polaczyc susa z superdrolem, i nie wiem czy najpierw zroic samego superdrola czy superdrola z dodatkiem (np w postaci susa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
bulldog zrób cykl na m-drolu i epithine
1-2 M-drol 1kap ed
3-4 M-drol 2kap ed
3-6 Epithine 30/40/50mg - nie wiem ile ważysz więc dawka od tego zależna



chronglowe - jak dokupiłeś drugą puche m-drola do cyklu to jakie ty dawki lecisz ?



Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2009-02-02 20:51:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 202
ok. dzieki. dwa pytania jeszcze

waga 72kg, spadlo pare kg ostatnio, po cyklu.

czy mam walic dwake epi 30, czy 40 mg?
i czy jest jakas roznica pomiedzy superdrolem (massdrolem) a m-drolem, kiedys kazdy walil z kilo a teraz widze ze kazdy poleca m-drola? jak to z tym tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
bulldog odpusc doping..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
teraz zauważyłem profil, j/w
kup jakąś dobrą kreatyne, lepiej na tym wyjdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1812
Maximus_20 to nie sa dawki dla zwyklych smirtelnikow tylko powiem ;)

Kobiety kochają zwyciężonych, ale zdradzają ich ze zwycięzcami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 202
wiem wiem, mala waga, ale nie mam duzych wymagan szybkie 85 kg i suple do konca zycia, dzieki, naprowadziliscie mnie na trop.
a propo supli na nich robilem 2kg na cykl przy porzadnej diecie, teraz robie po co najmniej 7kg, wiec te 85 szybko osoagne. dobra.
dzieki chlopaki, nic zlego nie zrobiliscie. :padam:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Witam chłopaki ja zaczynam 3 tydzień na m-drol i jestem zadowolony na maxa siła 20kg do przodu na ławeczce płaskiej i na barki 10kg więcej a czuje ze to jeszcze nie koniec biorę na wątrobę i flaczki Liver Detoxifier & Regenerator 90 kaps i jest dobrze po 2 kapssulki do każdego mdrola teraz brałem 2 tab. a zacznę brać 3 tteraz, jeśliktoś się zastanawia, jakiw ybrać prohormon polecam mm-drola, choć na początku nie byłem do tego przekonany pozdrawiam dla mnie kozak
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Razak??

WHEY premium