SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska Liga Wyciskania Wielokrotnego ACTIVLAB ( ustalenia str 64)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Pewnie chodzi o Gradowskiego Łukasza, faktycznie wystartował w 60 kg, a później w 1/2 CC amatorów, ktoś to przeoczył i dopuścił zawodnika.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
na kolejnej edycji sie to zmieni już jestem w trakcie pisania regulaminu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6401
czy strona ......zawody/43 będzie również aktualizowana i prowadzona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Wszystkie wyniki na stronie 111, myślę że nie ma błędu. Nikt jak na razie nie dał znać.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
czyli jak bym wystartowal powiedzmy w rzeszowie a tam nie ma ligi i zajal miejsce w pierwszej 3 to w sosnowcu pozostaje mi tylko start z ligowcami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
tak:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 238
Przepraszam, że wtrącam się w konwersację panowie. Jestem użytkownikiem sfd od dawna, lecz konto własne mam dopiero od dzisiaj. Mam pytanie odnośnie takich zawodów, a mianowicie: czy może byłaby możliwość zrobić takowe zawody w Licheniu bądź w Koninie? Jestem fanem tej dziedziny i bardzo chciałbym chociaż spróbować. Wiadomo, że wygrać to może daleka przyszłość, ale chciałbym też zbierać doświadczenie, a chwilowo nie stać mnie żeby podróżować po całej Polsce żeby realizować marzenia w sporcie. Z góry przepraszam za pytanie jeżeli wyda się państwu głupie, ale kto pyta nie błądzi. Z poważaniem: Adrian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Myślę, że nie powinno być problemu z zorganizowaniem takich zawodów w Koninie.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10069 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Problemu nie ma ale tez nie jest to zbyt sensowe,bo rzut beretem od Konina sa zawody organizowane w Turku,przez Koondzia-pomysłodawcy całej ligi...(to pewnie ok 25 km)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Też prawda, bardzo blisko, nawet można zrobić wypad rowerem przy ładnej pogodzie

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sobota P.P. z Będzina na żywo.

Następny temat

Battle of Champions 2013 - 29.06.2013

WHEY premium