SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pilnie kupie koszulke do wyciskania

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich pilnie kupie koszulke do wyciskania waże 75 kilo jak beda potrzebne inne wymiary to podam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Panowie, poczytajcie punkt 6 regulaminu SFD, który zobowiązaliście się przestrzegać.

Podobne informacje wyślijcie na priva. Jawna reklama będzie usuwana.



Zmieniony przez - p-aR-ker w dniu 2003-11-23 00:13:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Parker zaczal dzialac




------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Osobiście uważam, że nic złego nie ma w podawaniu mejli na Forum czy wykazaniu pomocy potrzebującym przez wskazanie, gdzie mogą kupić ten czy inny produkt. Funkcja moderatora jest w dużej mierze administracyjna i policyjna (przed czym się broniłem i nie wybroniłem )w oparciu o regulamin Forum i zobowiązuje go do egzekwowania od innych przestrzegania tych przepisów.

Natomiast nie ma przeszkód by nie łamiąc wspomnianego regulaminu wesprzeć swoją wiedzą innych pisząc na priva. Być może zapisy Regulaminu zostaną zmienione, a wtedy nie będzie problemu z publikowaniem takich czy innych rzeczy. Lub też obecna ich interpretacja zostanie zmieniona na inną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
"przed czym się broniłem i nie wybroniłem "
Biedny parker - zmusili go


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Nie w tym sensie, Byku.
Ostanimi czasy trochę porządku w tym dziale zaprowadzały inne osoby spoza niego. Więc lepiej gdy ktoś będzie z trójboju, niż z zewnątrz wzywany interwencyjnie.

Ja natomiast mam przy komputerze trochę inne zajęcia, a teraz muszę go poświęcić i na dział. W tym kontekście moje stwierdzenie ma trochę inny sens.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TAbela Cięzarów

Następny temat

Kto startowal w zawidach w wyciskaniu??

WHEY premium