SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska Liga Wyciskania Wielokrotnego ACTIVLAB ( ustalenia str 64)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
ja uwazam ze nagradzamy po kazdym starcie pierwsza trojke poszczegolne kategorie :) no i podział na punkty i głowne nagrody podczas finału co wy na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Dopiero teraz przeczytałem o Waszej propozycji, bo kilka dni nie zaglądałem na forum. Jeśli miałbym zorganizować jakąś edycję ligi w Ozimku to bez podziału wiekowego, od 16 lat, obciążenia men 50kg i 100kg, woman 25kg lub 30kg. Tylko te trzy kat. więcej nie ma sensu, bo nie będzie zawodników. Niech w każdej z tych kat. wystartuje jak najwięcej osób, to doda nam prestiżu. Jak podzielicie na kilka kat. to będzie echo Jak dla mnie sponsor strategiczny obowiązkowy - Activlab jak najbardziej (np NO Muscle Pump ma co trzeba, a ja już wykopu z gaci nie potrzebuję ;) mógłbym pomyśleć o zawodach w Ozimku sierpniu, np na kompleksie Orlik z fajnym zapleczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
coach jeszcze polowa masy czyli tak MEN:połowa masy, 50kg, 100kg WOMEN: połowa masy ,30kglub25kg co ty na to???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
ograniczenie czasowe 5min czy 7min????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Ograniczenie 5min. tak ale po cholerę 1/2cc jak jest 50kg? Parę dni temu startowałem i promowałem ww na takich zawodach w nowoczesnej siłowni w Lublińcu. Było 1/2cc miałem na sztandze 47.5kg, inny zawodnik ważył 111kg i miał 55kg. To rozdrabnianie się - 50kg załatwia wszystko! Dwa najbardziej graniczne ciężary 50 i 100kg, a dla kobiet najlepiej 25kg. To nie ma być olimpiada tylko reklama naszej konkurencji i proste przejrzyste dla widza zawody i oczywiście okazja do startów. Nie bez znaczenie jest, że i koszty organizacji spadną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 203 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5585
hej 1/2 cc jest potrzebna dla lżejszych zawodników,dla nie których 50 kg to prawie waga ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Robert nie zgodzę się, nie jest potrzebne. 50kg to ciężar optymalny dla wszystkich, przykład M.B. szczypiorek a wyciska najwięcej razy, a juniorzy jak chcą startować to się dostosują, (jak w 1987r. na siłowni wyciskałem więcej od wszystkich seniorów, to nagle przestali patrzeć że mam tylko 16lat i mnie już wpuszczano;) Patrzę też z punktu widzenia organizatora, prostota, przekaz i cel najważniejszy, jak w to wejdę to na więcej mnie nie będzie stać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
kOOndziOO
zobacz ile jest już stron a stoimy w miejscu.
Kategorie:
Kobiety Open -30kg- w 5min.
Mężczyżni Open 50% CC -w 5min.,60kg - w 5min./jeżeli jest 50% nie ma sensu robić 50kg/,100kg- bez limitu czasu/lżejsi jeżeli nie czują się na siłach rywalizować z cięższymi niech startują na 60kg zresztą zawodnik ma prawo startu we wszystkich kat./ W razie remisu w Open wygrywa lżejszy a w 50% CC cięższy.
Limit czasowy 5min.bo zrobimy maraton na pół dnia a za salę trzeba zapłacić a poza tym kto ma 2 identyczne stanowiska i sprzęt. Skoro walczymy o punkty a w danym mieście startujemy w tych samych warunkach to po co kombinować ze sprzętem.
Punkty:
1m-15pkt,2m-12pkt,3m-10pkt,4m-8pkt,5m-7pkt,6m-6pkt,7m-5pkt,8m-4pkt,9m-3pkt,10m-2pkt,11m i dalsze-1pkt./nie zależnie od ilości startujących/Jak ktoś zdobędzie dużą ilość punktów z przeciętnym wynikiem przy małej frekfencji trudno - trzeba było być i startować.Liczy się suma punktów z zawodów ze wszystkich miast.
Nagrody:
nagradzajmy w takim razie od razu w miarę naszych możliwości po każdym starcie.W końcu największą satysfakcją ma być zdobycie jak największej ilości punktow w poszczegolnej konkurencji opublikowane na sfd.
Jak zaskoczy nam za pierwszym razem to rozbudujemy kategorie.
A teraz zajmijmy się poszczególnymi terminami zawodów/zimę bym odpuścił ze względu na podróżowanie/.Ja gotowy bym był 17-24 Maj jak mam zorganizować nagrody.
Jak ktoś się z tym nie zgadza to niech napisze swoją koncepcję tylko konkretnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 203 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5585
ok może masz i racje ale jeśli chcemy aby było coraz więcej zawodników musimy myśleć o młodych początkujących dla których wydaje mi się 1/2 cc być ciężarem optymalnym często jest to grubo poniżej 50 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Wycwiel, w maju?? Ja myślałem, że w tym roku dlatego podałem sierpień ale 2013. Trzy konkurencje na raz 50. 60, 100kg i jak jeszcze 1/2cc to chyba tylko Endrju Kocyła ogarnie jak będzie jeździł :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sobota P.P. z Będzina na żywo.

Następny temat

Battle of Champions 2013 - 29.06.2013

WHEY premium