SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska Liga Wyciskania Wielokrotnego ACTIVLAB ( ustalenia str 64)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Dokłądnie jestem tego samego zdania dlatego uważam że po za ligowcami nagradzamy lokalnych dodatkowo w polowie masy ciała i tyle trzeba też brać pod uwage dobro sponsora bo to też nie są małe pieniadze i uważam teamat za zamknienty co wy na to oczywiscie proponuję zwiekszyć nagordy główne żeby ich zachecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
1) Ustalę z Activlabem jaka jest pula supli na kazdą edycję

2) Klasyfikacja zawodników lokalnych oraz klasyfikacja ligowa pozostałych jeśli chodzi o nagradzane miejsca. Musi być i to i to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Dokładnie Bull i jakoś się to rozłoży żeby było sprawiedliwie i każdy był zadowolony :D :D także panowie szlifować formy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
to teraz czekamy za datami z kolejnych miast i ruszamy myślę z plakatami i resztą ????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
a jeszcze mam takie pytanko co jesli ktos bedzie sie deklarował jako amator a bedzie jezdził na wszyskie zawody jako amator i zgarniał nagrody , czy juz na kolejnych podciagamy go pod lige?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
sugeruję, aby zwycięzcy "amatorzy" czyli top3, byli na kolejnych zawodach kwalifikowani automatem do Ligi

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
oki ale proponuje zrobić mniejsze nagrody dla amatorów żeby zachęcić ich do startu do ligi żeby widzieli że warto :D :D Co sponsor na to ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
no oki i to wtedy ma sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Ja myślę, że amator jak zobaczy, że ma szanse w lidze to na bank przemyśli swoje starty. Z drugiej strony pamiętajcie, że młodzi niekoniecznie mają kasę aby jechać po za swoje miasto. Dlatego trzeba zachęcać i tzw. "amatorów" do startu w konkretnym mieście i "ligowców" do konsekwentnego jeżdżenia za Ligą :)

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
to moze mniejsza sumka symboliczna dla amatorów ale niech startuja ze wszstkimi w 50
% a tylko ich sie oddzielnie policzy i tyle

Zmieniony przez - Maniek CFC w dniu 2013-07-17 12:01:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sobota P.P. z Będzina na żywo.

Następny temat

Battle of Champions 2013 - 29.06.2013

WHEY premium