SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska Liga Wyciskania Wielokrotnego ACTIVLAB ( ustalenia str 64)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Kurde a już myślałem że moja polszczyzna jest niezrozumiała a jednak ktoś rozumie co piszę.
Maniek
Nie wiem kto robi impreze we Wrocławiu nie znam Gościa ale napewno nie jest to Jego wina że się pokrywają daty imprez WW.Nawet miałbym wielką ochotę wystartować na własnym podwórku ale jadę do Ciebie i nie dla tego że to Liga tylko dlatego że wiem że impreza w Sieradzu wypali i będzie udana.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2013-08-05 23:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
chłopaki jak to jest ze na stronie głównego sponsora nie ma jeszcze ani słowa na temat ligi troche mnie to martwi powinno sponsorowi zalezec na jak najwiekszej frekfecji tak wogule to wydaje mi sie ze liga powinna byc w tych miastach gdzie sa osoby które zajmuja sie czynnie ww to takie osoby powinny zajac sie organizacja zeby to nie było całkiem przypadkowe miasta a tam nikogo kto tym sie zajmuje i bedzie to organizowac osoba nie majaca pojecia o ww . troche ponad miesiac do pierwszych zawodów a na stronaqch aktivlab echo chyba czas sie obudzic i cos promowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Koledz wroce z urlopu i wszystko juz bede chcial dopiac spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
obronilem tytul Mistrza Swiata, dzieki ze trzymaliscie kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Kocyla
wiesz jak się ręce pociły w tych temperaturach.No ale najważniejsze że jest tytuł GRATULACJE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Panowie, od poniedziałku ruszam z promo!
Trochę ostatnio sporo pracy, a muszę się wyrobić ze wszystkim przed 29.08 bo później zostaję drugi raz tatą i będę koordynować prace z doskoku

Od przyszłego tygodnia zrobimy bannerki i już będę Wam zamawiał paczki na pierwsze zawody!!

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
WIelkie gratulacje Andrzej a jaki wynik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Bardzo proszę jedną osobę o zebranie wszystkich adresów zawodów i przesłanie mi razem z regulaminem na adres tomasz.jarzebinski(at)activlab.pl

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Śmieszne...?

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sobota P.P. z Będzina na żywo.

Następny temat

Battle of Champions 2013 - 29.06.2013

WHEY premium