SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska Liga Wyciskania Wielokrotnego ACTIVLAB ( ustalenia str 64)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Mam z Rzeszowa i okolic osoby ,które mysle-podjełyby sie zorganizowania takich zawodów,w Białymstoku i Warszawie były zawody Activlaba-wiec penie tez da rade to zrobic.
Pozostało jeszcze Trójmiasto ale w sobote tam bede-wiec myslę,że też kogoś zainteresuje tymi zawodami...


Jako zawodnicy z doświadczeniem -troche inaczej patrzycie na udział w zawodach niż poczatkujacy,debiutujacy, młodzi zawodnicy przyzwyczajeni do bezstresowego wychowania nie uwzgledniajacego porażek -a nie do ostrej rywalizacji sportowej bez taryfy ulgowej.

Troche juz różnych zawodów organizowałem i najcześciej info o udziale dobrych zawodników pustoszyło od razu szeregi chetnych,którzy twierdzili,że nie ma sensu startować,bo będą daleko w tyle a do tego stracą lokalna renomę mistrza.. ..



Mysle,że na początku jednak taki podział by nie zaszkodził-nie komplikuje on zawodów.


Wszyscy startuja razem,zajmuja miejscaw lidze ....dekoracje,nagrody. a pozniej dodatkowa dekoracja dla 3 najlepszych lokalnych i jakieś choć symboliczne nagrody-np suple po 100 zł,jakiej koszulki,dyplomy z I,II,II lokalnym miejscem.

Nikt nie traci,wszyscy zadowoleni a ilośc zawodników na pewno znacznie sie zwiekszy..

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-07-17 07:34:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Masti takie gadanie że przyjedzie Wrocław wszystko wygra tak gadają cieniasy powiem tak :) Nie ma lekko na wygraną trzeba zapracować a nie iśc na łatwizne to tak samo jak ja bym powiedział nie startuje w lidze bo Kocyła wszystko wygra albo nie jade na mistrzostwa swiata bo tam wygrał koleś co ciśnie 260 :) to troche głupie gadanie nie sądzisz??? u mnie w Turku od ostanich zawodów chłopacy cieżką trenują żeby sie odegrać i maja załążenie że trzeba wygrac za chłopakami z Wrocławia i co chwile dostaje pytanie kiedy kolejne zawody bo muszą teraz zrobić lepsze wyniki i to jest zdrowe podejśćie do sportu To tak samo jakby ostanie drużyny z ekstraklasy przestały grać bo lech , legia czy wisła zdobędą puchar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
owszem moźna tak zrobić bez podziału i deklarowania poprostu trzech najlpeszych lokalnych dostaje jakieś nagrody tak może być :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
ale jakieś symboliczne suple za 100 zł np a niech nagroda główna wzrośnie to zmotywuje do walczenia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Kondzio-przecież o tym cały czas pisze...:)

Proponowane i łatwo do zorganizowania zawody ligi-na zielono.LAcznie byłoby 12 miast....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
no to uważąm żeby tak zrobić podnieść nagrodę główną a dać 3 dodatkowe nagrody dla osób startujący lokalnie jakieś suple za 100 zł a nie za 700 u mnie dojdą lokalni sponsorzy myśle że też cos dodatkowo uda sie dorzucić ale niech nie będzie podziału niech każdy zbiera punkty :)

Co na to sponsor ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
no i może zrobimy rekordy ligi ??? i to nagrodzimy dodatkowymi nagrodami ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
za chwilę tak to zagmatwacie, skomplikujecie że spanikuje i ucieknę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Liga bawi ,Liga uczy , Liga wszystkich nas połączy. Wychowamy nowy zdrowy kręgosłup naszego społeczeństwa a nie bezstresową masę bezkręgowców.
Ja organizuję od 13lat zawody tego typu i nie spotkałem się z takim nastawieniem młodzieży o jakim pisze masti.
Nawet jak uda nam się wygrać pare razy to i tak rozdamy nasze nagrody w postaci losowania z koleji wśród uczestników Wrocławskiego Wyciskania Wielokrotnego - takie janosikowe z naszej strony lubimy jak się ludziska bawią a przy okazji ruszają - hej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Ja jestem od początku za tym, aby przynajmniej 50% masy ciała zrobić dodatkowo w innych lokalizacjach tylko w wymiarze lokalnym, właśnie po to, aby ludzie się porównali z zawodnikami Ligowymi i złapali bakcyla. I niezależnie od tego mam zamiar to zorganizować między Ligowymi Lokalizacjami. Co więcej - w Białymstoku i Warszawie ludzie się już pytają o te zawody...
Jak pisałem wcześniej - będzie to dobre przetarcie i wybadanie terenu przed kolejnymi edycjami ligi.
Miejcie też na uwadze fakt, że muszę też w ten cykl wciągnąć swoje interesy


W pełni popieram zdanie Mastiego w tej materii.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sobota P.P. z Będzina na żywo.

Następny temat

Battle of Champions 2013 - 29.06.2013

WHEY premium