SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska Liga Wyciskania Wielokrotnego ACTIVLAB ( ustalenia str 64)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
jesli wystaruje jako amator to na kolejne zawody tez moge jako amator czy juz jako ligowiec i czy jesli bym wystartowal w zawodach WW ktore nie sa wliczane do ligi np rzeszow to czy w sosnowcu moge wystartowac jako amator czy juz tylko z ligowcami i odwrotnie starujac juz w lidze moge wystartowac w pozostalych miastach nie objetych liga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
jeżeli nie zajmiesz miejsca w pierwszej 3 to możesz jeszcze raz jako amator :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Witam Wszystkich w Nowym roku na wstępie życzę Wam wszystkiego najlepszego!!!!!! masy sukcesów i rekordów . Ja dzisiaj robie pierwszy ciężki trening mam nadzieję że z moją klatką już jest lepiej i będę mógł w końcu zrobić trening bez bólu :D od nowego roku proszę o dopisanie brakujących ja resztę będę na bieżąco uzpełniał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6401
Wszystkiego dobrego w Nowym roku dla wszystkich użytkowników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6401
Jeśli się nie mylę to amator może występować tylko w 1/2 CC. Jeżeli występuję również w 100-ce, czy 60-ce na jednych zawodach to z automatu przypisywany jest w 1/2CC do ligowców i i nie może brać udziału w 1/2CC dla amatorów, cz tak K00ndziu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
tak :) ale jest takie okienko że jak wystartuje odrazu jako ligowiec może raz spróbować jako amator w miastach nie ligowych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6401
Czyli takiego okienka nie było na przykładzie z Poznania. Osoba, która wygrała 1/2 CC amator wystarowała również w 60-ce :) Myślę, że jest to przykład, który powinien bardziej "filtrować" startujących zawodników i stopniowo eliminować niedopatrzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
chyba nie startowal na 60 kg wiem że chcial ale jak dowiedział się że wtedy 1/2 jest z ligowcami to nie startował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6401
W tabeli gregoterm jest na 16 miejscu (5 pkt z Poznania) w 60-ce i na 1-ym w połówce amator.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sobota P.P. z Będzina na żywo.

Następny temat

Battle of Champions 2013 - 29.06.2013

WHEY premium